Акуна_Матата• 06 июня 2024

Петунья. Чикать ??

Хочу чтоб много было веточек. Густо

Надо ли подрезать для этого?

На рынке сказали садить как есть , все подрезано
Перекус беру завжди• 06 июня 2024
Они сдохли у вас походу..куда чикать
Белоснежко• 06 июня 2024
А она не пропадёт если обрезать?
parele• 06 июня 2024
Давно пора, ещё надо пересадить и подкормить, и срезайте увядшие цветы, чтобы новые цветоносы быстрее завязывались.
parele• 06 июня 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Они сдохли у вас походу..куда чикать
Живые ещё.
Ясамаякрасивая)• 06 июня 2024
Ответ дляБелоснежко
А она не пропадёт если обрезать?
Да, чикайте центральную. Пустит боковые побеги. Будет пышнее.
Розбещена цяточка• 06 июня 2024
Лучше брать сорта из проф семян.
Чикайте, пересаживайте, через пару недель после пересадки начинайте удобрять.
Это кустовые петунии, мне лично они вообще никак.
автор Акуна_Матата • 06 июня 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Они сдохли у вас походу..куда чикать
Полить надо
автор Акуна_Матата • 06 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Лучше брать сорта из проф семян.
Почему ?
Розбещена цяточка• 06 июня 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Полить надо
Немного полейте. Завтра ещё польете.
Там хлороз уже начинается...
Розбещена цяточка• 06 июня 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Почему ?
Что именно?
Сама купляю квіти• 06 июня 2024
треба вершечки відрізати , їх доречі вкорінити можна.
автор Акуна_Матата • 06 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Немного полейте. Завтра ещё польете.
Там хлороз уже начинается...
Что такое хлороз ?
автор Акуна_Матата • 06 июня 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Все отрезать ?
Розбещена цяточка• 06 июня 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Что такое хлороз ?
Нехватка какого-то элемента, железо, магний и тд. Почитайте в интернете.
Настасья Пицун• 06 июня 2024
їм дууууже тісно, пересадіть негайно кудись і зріжте всі квіти і квітконоси. пролийте фітоспорином і янтарною кислотою. десь днів через 5, як оговтаються, полийте добривом з формулою 20-20-20. Якщо це кущова петунька і вона буде у Вас на балконі, наприклад, - не ріжте, просто посадіть більш щільніше.
але мені здається, що це сульфінія - погано видно, рослинка в*яла і нездорова.
якщо це ампельні - треба різати, щоб кущилося. але поки воно прийде до тями після пересадки, поки відросте - то більше місяця пройде.
ось мої (це фото 10 днів тому, зараз вони ще пишніші)
Настасья Пицун• 06 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Лучше брать сорта из проф семян.
я теж обожнюю ампельні і каскадні гіганти. у мене Тайдали, Вісти, Опери квітнуть у великих горщиках (30л+), розростаються до 2 метрів в діаметрі. Цього року декілька кущів висадила у відкритий грунт, побачу, як вони себе почуватимуть.
Моя любов - Рім Маджента і Тайдал Ред Велюр (завтра сфоткаю, він у мене в декількох відтінках).
Сама купляю квіти• 06 июня 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Все отрезать ?
Приблизно так.
Подивіться де внизу в пазухах листочків є маленькі зачатки гілочок.
Ви зрізаєте верхівки до цих місці розгалуження.
Верхівки можете видалити квіти і бутони і поставити в парничок (горшок з пакетом) на укорінення. Через місяць вкоріняться