Перша скрипка• 06 июня 2024
З чого почати вивчення англійської, якщо я вже її вчила?
Вчила в школі, займалась з репетитором, вчила в університеті, потім не вчила, багато чого забула. Зараз хочу почати вивчення заново, якась база є в голові, але не знаю з чого почати. Каша в голові, що за чим вчити, як вчити слова, як перевіряти себе. На репетитора немає ні часу, ні зайвих грошей(
Поміркована думка• 06 июня 2024
Только репетитора. Иначе по кругу будете ходить. Он сразу определит, как двигаться дальше
Колдунья-вещунья• 06 июня 2024
Репетитор хотя-бы оценит и поставит все компонованно.
Я так тоже начинала. И причём постепенно и с правилами и т.д.
Пыталась я и сама и т.д. не то
Борисфенка• 06 июня 2024
Дивитеся англійські фільми з субтитрами.
Реєструєтеся на англомовному кулінарному форумі і починаєте спілкуватися.
Активно користуєтеся словником і Гугл-перекладачем для коротких фраз.
Заводите англомовного коханця.
Всі базові знання швидко повернуться, недостаючі слова визубрите потроху, головне - мотивація.
Заводите англомовного коханця.
LoveYouOrNot• 06 июня 2024
Додатки BUSUU або Duolingo
Головне мати мотивацію робити ЩОДНЯ
І спокійно можна безкоштовно проходити.
В Busuu взагалі круто подано різні tips і правила. В Дуолінго набивається розмовна база.
Може є ще якісь подібні сервіси, але я вже третій місяць користуюсь цими двома.
Головне мати мотивацію робити ЩОДНЯ
І спокійно можна безкоштовно проходити.
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Додатки BUSUU або Duolingo
Головне мати мотивацію робити ЩОДНЯ
І спокійно можна безкоштовно проходити.
Головне мати мотивацію робити ЩОДНЯ
І спокійно можна безкоштовно проходити.
теж користуюсь. Плюс рекомендую Leksi. Вивчила багато нових слів завдяки цій программі.
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Заводите англомовного коханця.
я теж 3 роки тому шукала англомовного коханця.
Завдяки англійській мові дуже щасливо 3 раз вийшла заміж.
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
І як нинішній рівень англійської?
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
І як нинішній рівень англійської?
десь В1
Ми з чоловіком на англійській мові спілкуємось але в мене проблемма з граматикою. Треба курси або репетитора.
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
десь В1
Малувато, звісно. Курси дуже корисна штука, якщо є змога, йдіть.
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
просто в звичайному спілкуванні ми не використовуємо багато слів.
Але фільми спокійно дивлюся на англійській.
Словниковий запас теж великий. Але на рівень В2 треба книжки читати на англійській мові.
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
Без граматики вам не складно розмовляти? Не уявляю, як без неї обходитися.
Я за рік ледь догризла німецьку до В1. Правильно будувати речення ну дуже непросто. Ще й англійська в голову лізе, тепер суржиком розмовляю, німецько-англійським.
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
головне що я можу висловити свою думку.
Звичайно англійська подружка сивіє від моєї англійської- постійно виправляє.
Я складаю прості речення без складних форм і зворотів.
Алюс в англійській мові немає родів. І не так багато міняються закінчення. Просто мені треба вже вчити ідіоми.
Плюс англійська простіша ніж німецька
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
може хтось може порекомендувати супер гуру вчителя? Чи якісь гарні курси. Мені треба щоб хтось мені грамматику в голову вбив.
Борисфенка• 06 июня 2024
Але граматика все одно треба!
Німецька простіша в тому сенсі, що в ній лише чотири часи, а не двадцять. Але і заморочок вистачає.
Тепер боюся, що і англійською толком говорити не зможу, бо каша в голові.
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Але граматика все одно треба!
я просто живу в Туреччині. Я тут 2 роки турецьку вчила.
Це іноземна мова тут. Тут немає проблеми якщо ти говориш з помилками бо ти не носій мови. А носії лояльно і з повагою відносяться до Тебе. І так здивовані до англійською розмовляю.
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляЗинченко-Натали
І як, турецька з англійською не перемішується?
Зинченко-Натали• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
іноді слова якщо забуваю на англіській- використовую турецькі. Або специфічні вирази чи смішні.
Але мій чоловік категорично не розмовляє зі мною на турецькій.
Його діти від 1 шлюбу живуть в Америці. він хоче гарно розуміти своїх американських зятів.