Дівчата, дуже потрібна порада і може в когось таке було. Зробили пункцію фолікулярної кісти, була велика 7 см, прокапали антибіотик і ставила протизапальні свічки. пройшло вже 3 тижні, але до сих пір тягне цей яєчник, особливо якщо довго походжу або понагинаюсь, прям прострілює в ньому. Лікар каже, що це норма, з першими місячними треба пропити ОК типу пройде. Була на узі, сказали все добре. Але ж яєчник турбує! Я раніше навіть «не знала де він знаходиться»))В кого була подібна ситуація? Як довго боліло? Що робили?
Порадьте будь ласка, бо дуже переживаю🙏
Можливо лікарі гінекологи є в групі, відгукніться будь ласка 🙏
Порадьте будь ласка, бо дуже переживаю🙏
Ответ дляДоставучая
что показала пункция? какой размер кисты сейчас?
Лікар сказала, що відсмоктали 50 мл світло солом’яної рідини. Через три дні по Узі вона вже буда 3 см, вчора на узі була сказали кісти немає. Яєчники по розмірам в нормі. Але ж нажаль тягнучі відчуття і поколювання залишаються.
Не знаю що і робити (
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
Не знаю що і робити (
если так - то пейте но-шпа по 2 т. 2 раза в день - если давление низкое - нужно следить - т.к. но-шпа его понижаете! после менструации в первый чистый день на узи снова - желательно в другую клинику!
Ответ дляДоставучая
Дякую дуже за відповідь❤️Я на друге узі до іншого узіста ходила. Після менструації ще до одного схожу.
Скажіть будь ласка, які можуть бути варіанти, від чого може бути біль?
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
Мені нічого про гістологію в клініці не говорили. Я не знала, що її роблять при пункції. Дякую за пораду, завтра зателефоную їм.
обязательно - должен быть полный анализ той жидкости
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
от восстановления ткани яичника и от овуляции
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
Дякую. Завтра почну пити ношпу.
Так, мені узіст сказав, що на цьому яєчнику зараз овуляція.
Тобто це може бути й варіантом норми?
да - после такого вмешательства месяцок потянет еще - но нужно следить и понимать,что то за киста ,что жидкость собирает? если будет повтор через 3-6 мес - вам нужна лапароскопия - нужно будет иссекать саму капсулу кисты т.к она будет снова набирать жидкость!
Ответ дляДоставучая
Дуже дякую за професійні поради та що не пройшли мимо❤️
Булу слідкувати.
Можна будь ласка ще одне питання?
Регулон (який мені назначили на 3 міс) все ж варто пропити?
Булу слідкувати.
Можна будь ласка ще одне питання?
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
Булу слідкувати.
Можна будь ласка ще одне питання?
Булу слідкувати.
Можна будь ласка ще одне питання?
это кок - он проблему не решает - только отсрочит на 3 мес - бросите будет все снова и не факт,что за 3 мес ваш организм к нему привыкнет и тем более ,что данный препарат вам подойдет! Это кок довольно старого поколения! Мне нужно знать ваш возраст и полный гормональный фон от щит . железы до всех половых,чтобы назначать или нет вам кок
Ответ дляДоставучая
Все зрозуміла. Ще раз дякую 🙏❤️
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
Все зрозуміла. Ще раз дякую 🙏❤️
будьте здоровы! у вас на фоне данной кисты были сбои менструального цикла? кровотечения? мазня? задержки?
Ответ дляДоставучая
Мазні, затримки не було. Але в лютому менструація почалася на 5 днів раніше і не закінчувалась самостійно. Я пішла до гінеколога, кіст тоді не було, назначили Гемотран. Після 4 х днів прийому кровотеча припинилась. І далі в наступному циклі були звичайні місячні як по графіку
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
я поняла - нужно бы проверить гормональный фон ваш, а потом уже скорректировать препаратами,если будет такая необходимость!
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
Скажіть будь ласка, Ви проводите консультації приватно (онлайн)?)
да
Доставучая• 07 июня 2024
Ответ дляmasha1988
Якщо можна, дайте будь ласка свій номер телефону, щоб надалі сконтактувати з Вами. Можливо в приватні, не знаю як тут це зробити)
0637341464 Валерия - это вайбер - можете мне туда сбросить фото всех заключений и анализов что есть - я посмотрю