Я пані прохана...• 07 июня 2024
Вы бы купили рубашку в мужском отделе?
90x60x90• 07 июня 2024
Конечно,если нравится)В мужском отделе более качественные вещи, заметила на своем опыте
Leonka Boo• 07 июня 2024
Звісно. І футболку, толстовку. Там часто якісніше і принта дебільного нема, як в жіночому, а цікавий.
Козяка-маляка• 07 июня 2024
А що страшного купувати в чоловічому від?
У мене кума стиліст, сама купує багато речей саме чоловічих.
Донька - пару років так взагалі одягалась лише в чоловічих відділах - але то підлітковий тренд))
Якщо то саме потрібна річ - вперед!
интайм_не_предлагать• 07 июня 2024
Я ні , бо я мала 158 в чоловічому на мене нічого немає. А от дочка бере собі футболки
интайм_не_предлагать• 07 июня 2024
Ответ дляdulenok
я гном - 153 см...и у меня есть мужские рубашки
В мене ще груди 4р то мені рубашку купити то ще той квест навіть в жіночому.
Панна Кота• 07 июня 2024
Звичайно. У сина підлітка частенько беру. Іноді купую у двох екземплярах - йому і собі.
интайм_не_предлагать• 07 июня 2024
Ответ дляdulenok
вопрос снят :)...дело у вас вовсе не в росте. Была знакомя тоже ростом 150-153 см и грудь 6 размера - там без вариантов, только инд. пошив.
Та взагалі підібрати одяг мені дуже важко. Виявляється одяг шиють на пласких , а ті хто мають об´єми але розмір не великий і рост , то взагалі біда. Мені ще не йде довжина нижче колін. І є животик. То капець. Дочка тонкая і звонкая їй йде все.
ротцвеники• 07 июня 2024
Я висока і без вигинів. Купую часто футболки, світшоти, рубашки і шкарпетки у чоловічому відділі, іноді у підлітковому. Дешевше і якість краща, зараза
Мяо мой мяо• 07 июня 2024
Интересно было бы развернуть вопрос: почему вы не покупаете себе одежду в мужском отделе?
Мой ответ - рост. Как правило на меня все слишком длинное даже если по размеру ок.
Сегодня я не я• 07 июня 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Я бы даже не пошла в мужской отдел примерять вещи
А я завжди там міряю, бо в жіночих бувають черги кілометрові))))
Девальвация• 07 июня 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ой. Це вони так шиють. У мене Розмір С і постійно топорщиться в грудях хоча в плечах норм... Треба дійсно знайти марку і модель..
Секс-Бомба• 07 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
Но ведь примерочные в магазинах общие. Там нет разделения на мужские и женские