ЯкаКраля• 07 июня 2024
Довго обирала, зупинилась по відгукам на Емі, супер🖕Легко збирається простий в догляді, гарний дизайн.AMY.
Пургену мне
• 07 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
Дякую, але можна було б і без факу
ЯкаКраля• 07 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Дякую, але можна було б і без факу
:) я думала це ’супер’ ,шукаю окуляри...
Перші у своєму житті вирішила купити кальян ціна недорого саме тут в магазин кальянів Dumok. Ввічливі менеджери дуже допомогли у виборі та оформленні кальяну. Доставка швидка і недорога, все привезли в цілісності й схоронності. Залишилася дуже задоволена грамотною консультацією, розумінням запиту клієнта, а також якісним товаром і оперативним відправленням. Рекомендую цей інтернет-магазин кальянів як новачкам, так і знавцям топових кальянів.