Доброго дня! Дівчатка, пишу і трусяться руки... На медкомісії експрес-тест на гепатит с показав другу полоску, тобто позитивно. Чи може було в когось таке, що показав, а виявилось що помилився? Чи може він взагалі показати хибнопозитивний результат ?Заспокойте мене! Місяці 3 тому робила УЗД брюшної полості, знайшла заключення - там трішечки збільшена печінка, що є, я так розумію, признаком в пользу гепатиту. Всі лабораторії відкриються аж в понеділок! Я ж так з розуму зійду 😭
Ответ дляNatali8377
Не панікуйте. Гепатит С успішно лікується сьогодні.
Дякую Вам
Ответ дляtushka123
Почему вы считаете увеличение печени признаком гепатита? Ошибаться могут все,всё и везде. И тесты тоже. Не паникуйте раньше времени, перепроверить всё ещё раз.
В понеділок обов´язково піду
Ответ дляS-290479
Сделайте нормальный анализ
Обов´язково. Тільки як до понеділка дожити?..