РокерША• Изменено 08 июня 2024

Немає світла) Вечеря в приватному будинку, краса, тай годі))

Роботи багато зараз на подвірʼї… І покосити, підмести, туди-сюди…Зате ось розпалила і зараз буде мʼяско з вином в альтанці) І пофіг на те, що світла немає))
Шукати позитив, все, що залишається нам!
Naomii• 08 июня 2024
Ответ дляparele
Супер) очень классно получается)
Мэрсис
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Та ну. Екофлоу малий, генератор шумний. Сес саме те з акумуляторами
Інверторний не шумний
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляалергирина
Як оце все полюбити? Земля є, можливості є, копирсатися в цьому всьому ненавиджу
Ніяк. Це або любиш, або ні. Не мучтеся - заплатіть людям чи живіть в квартирі
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляtala-li
глядя на это, мама двух детей на 10 этаже с электроплитой и ооочень тонкой струйкой воды (не качает насос), ’пожелала счастья и здоровья’ позитивому блогеру.
Так в квартирі складно, це ж без пояснень зрозуміло. А людина ця тут до чого?
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Ну ну. Подождите зимы и полной опе с энергетикой. И далее по спирали
Так вона в будинку виживе. А от що робитимуть ті, хто в квартирах
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляРозвідка Маші
И для чего ваша тема?
не у всех частный дом. Мои пожилые родители живут выше 12 этажа. И просто ’счастливы’ когда отключения по 6 и более часов.
Так чого ви чекаєте? Ліпше не буде. Чи не значно. Міняйте на нижчий. Чи людей на тих поверхах припнуло на ланцюг?
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Тихо ненавидітимуть тих, хто в будинку
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Тихо ненавидітимуть тих, хто в будинку
Ага. Коли пишеш - приберіть бабусин спадок, то ледь ядом не плюються. Зима прийде. Будуть сидіти в холоді, без води і опалення - зато в квартирі. Люди дивні
Vitamina1407• 08 июня 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А шо на вечерю, вино с дровами?)))
Вино і автор в дровах
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Угу, только всё это при высоких доходах. Среднестатистическому сельскому жителю всё это не по карману.
Грубка і каганець є в кожній хаті. Криниця в дворі. Але не пропадеш.
vikohka• 08 июня 2024
Ответ дляЗлива інформації
Люди сидящие в квартирах с электроплитами могут разве что мивину запарить. И то, под большим вопросом. Если света целый день нет.
И воды, потому что насосы не качают.
а запастись водой и купить портативную газовую пeчку совeсть нe позволяeт?
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Недооцінюєте ви середньостатистичного сучасного сілького мешканця
Калинові вуста• 08 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Сес это что?
Vitamina1407• 08 июня 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Спасибо, я тоже.))
Но уже после ужина. Муж делал шашлык, а я кривые пирожки.
У вас сама краща атмосфера. Райське місце. Краса!
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
Сес это что?
Сонячна електростанція. - панелі +інвертор ну і +акумулятори
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Інверторний не шумний
Шумний -шумний. Він не такий шумний, як звичайний, але все ж не беззвучний. Всі сусіди починають ставити акумулятори. Бо одна справа пів години в день - інша 12/2
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Спасибо, я тоже.))
Ну странно про вино с дровами от вас читать
Видно голодная были , когда писали такое, можно было сразу фото выставить, а не язвить в теме
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Значить в нас не шумний попався
Дві години в день можна пережити. На довго не вимикають
Радикальная• 08 июня 2024
Ответ дляtala-li
От того что эта мама пропитана желчью у нее никогда не будет счастья.
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
А за что тогда люди гибнут? Чтобы вы жили хорошо?
Це цікаво. Тобто люди гинуть за те, щоб жили погано? А у тих, хто воює, нікого немає ’в тилу’ по вашому? Родини там, побратими хто списаний. Всі мають мучитись?
vikohka• 08 июня 2024
Ответ дляПацаааааааан
Для вас добре, що війна і люди гинуть? Добре, що країна відкочується на 70 років назад? Спеціально набрані люди для того тут і сидять щоб кричати: ’та ну и шо , это ведь хорошо’. Плюють межи очі доказують, що дощ іде.
а чeм вам помогаeт всe врeмя кричать всeпропало? с позитивом лeгчe трудности пeрeносить.
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляРозвідка Маші
И для чего ваша тема?
И? Для чего ваш комент?
Мне нельзя мясо пожарить и тему создать?
Это запрещено правилами форума?
Радикальная• 08 июня 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Спасибо, я тоже.))
Красота. А вот это озеро. Как вы за ним ухаживаете? Живность есть?
Морковку дай• 08 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Значить в нас не шумний попався
Пережити можна, а навіщо? В мене є генератор, якраз інверторний. Вмикали від двічі. Шумить, димить. Не нра мені
Калинові вуста• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
И? Для чего ваш комент?
Это запрещено правилами форума?
Для чего тема про нет света когда у вас свет есть?
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляtala-li
От этого пожелания ей легче станет? Напор воды станет лучше?
Странно такое читать
Фізик-ядерщик заочно• 08 июня 2024
Розкажіть це тим у кого все на електриці,високий поверх і ще дитина в колясці
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
А мені взагалі можна без електроенергії - їсти на газі, хата опалюється твердопаливним вода в бойлері теж ним. Я і погуляти чи поспати можу дві години в день, а довше нас без електроенергії не залишають.
В нас генератор в окремому приміщенні стоїть, ми його не чуємо
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Кожен робить свій вибір сам і несе за нього відповідальність
Фізик-ядерщик заочно• 08 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я особисто виїхала ще вагітною, але не всі можуть виїхати і не всі можуть покинути свої квартиры і піти у приватні будинки.