РокерША• Изменено 08 июня 2024

Немає світла) Вечеря в приватному будинку, краса, тай годі))

Роботи багато зараз на подвірʼї… І покосити, підмести, туди-сюди…Зате ось розпалила і зараз буде мʼяско з вином в альтанці) І пофіг на те, що світла немає))
Шукати позитив, все, що залишається нам!
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Ви розумієте що в суспільстві робиться? І такі ще вас розкуркулювати прийдуть коли їм фас скажуть. Немає ні меж, ні здорового глузду.
Поки що фас сказали вам і ви його добре відробляєте. Не перекладайте на людей свої бажання. Ви ж зараз і радієте, що в містах у людей проблеми і вам не так сумно на вулиці працювати.
Королева ганделику• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Дякую) Да, муж очень много труда вложил, сил и денег)) любит дом и газон больше, чем меня
Вот к столу не идёт, а трудится 😂
Я ж кажу що таким писакам платять за ці тупі теми.
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляПацаааааааан
Пробуйте ще.
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
Пробуйте ще. Поки що виходить не дуже.
ХвилювАллочка• 08 июня 2024
Я кайфую от таких тем.У меня позитивный вечер 💐
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Пробуйте ще. Поки що виходить не дуже.
Вас заклинило? Ну нехай щастить
Натискайте скарги, показуйте як вам байдуже на незручну правду :)
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
І в нас на дровах чавунний був декілька років, зараз цей, зручно, що швидко, не потрібно чекати поки дрова згорять. І я, і навіть дочка може користуватися.
До нього ще газових балон потрібен? А то я навіть не знаю як вони працюють.
Скіфська пектораль• 08 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Спасибо Вам за позитив.Красиво у Вас,Вы-молодчинка💐
Удалено администрацией...
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Навіщо ви допотопний мангал намурували, виділіть з бюджету кошти - купіть сучасну річ - стейки за 6 хв.готові. А цю піч гусям-лебедям лишіть )))
Так мені захотілось
Скіфська пектораль• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Так, на заправках можна заправляти.
Скіфська пектораль• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Так мені захотілось
Ви в глухому селі, до вас прогрес не дійшов?
Залізний кіготь• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Вот к столу не идёт, а трудится 😂
и что рукалицо вам поставили? вот жабы. автор, только с таким мужчиной и можно быть счастливой!!!! желаю вам благополучия во всем!
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Так, на заправках можна заправляти.
Дякую. В нас дівчата переходять на балонний газ, говорять що дуже надовго вистачає. Бо проекти на установку газового обладнання дуже дорогі. Обходяться власними силами.
Олечка79• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Ніде не брала. Я весь час на вулиці працюю.
Эммм, интересные вещи происходят тут на форуме
Очень интересные
Вдруг исчез коммент дословно : свет где брали два дня 😂
Все что нужно знать про политику здешних правительственных троллей 😂
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Очень интересные
Я не адмін, коменти я не видаляю. Вам дублювати відповідь де я беру світло?
Скіфська пектораль• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
В нас в будинку газове опалення і газова плита, дякувати чоловіку, що мої капризи з приводу електро не втілив. Тому світло, коли виключають, хоч їсти можна приготувати без проблем.
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
А я навпаки, з переляку купила електроплиту. Але для мене все так довго на ній готується. Поклала в ящик, користуюсь газом що далі буде, хто зна?
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Очень интересные
не только комментарии исчезают, но и реакции на комментарии. Как вы думаете, почему? рисуют правильную картину
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляПацаааааааан
Дивно чому хамство, сприймається як хамство? чудєса
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Хамство в реакциях на комментарии?
Это как? Чуден зверинец твой Господи
Свезло так свезло• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Скіфська пектораль• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Я теж хотіла купити електро ще в 22 році, бо невідомо що і як буде. Та й зараз невідомо що буде, тому готуємося по максимуму.
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляПацаааааааан
Хамство в реакциях на комментарии?
Это как? Чуден зверинец твой Господи
Удалено администрацией...
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
Пацаааааааан• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Natalia505• 08 июня 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Це сарказм був.