РокерША• Изменено 08 июня 2024
Немає світла) Вечеря в приватному будинку, краса, тай годі))
Роботи багато зараз на подвірʼї… І покосити, підмести, туди-сюди…Зате ось розпалила і зараз буде мʼяско з вином в альтанці) І пофіг на те, що світла немає))
Шукати позитив, все, що залишається нам!
З вишневого садка• 08 июня 2024
Гарно у Вас. Так, зараз на дачах майже не відчувається відключення світла ❤️
сЛАдКОежКА• 08 июня 2024
Позитив что вы там горбатитесь заодно, не прельщает, я всю жизнь в частном доме жила, существовала, вечно маме помочь в доме убрать ноги можно вытянуть уже, нет ещё двор подмести, а огород, ой нет, я в квартире газовую плиту включу и кушать сварю
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Это все чудесно когда лето
Замою ще краще)) Тільки роботи меньше
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Це все можна делегувати іншим людям.
Тільки позитив від життя в приватному будинку.
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А шо на вечерю, вино с дровами?)))
Я ж написала, мʼясо буде і картоплю молоду вже зварила)) салат..
Потім скину фото, для вас!
Зараз просто відпочиваю
Потім скину фото, для вас!
Зараз просто відпочиваю
Твоя космішна• 08 июня 2024
При доходах, на которые реально построить такую альтанку отключение света в целом это такая фигня))
ГейСюда• 08 июня 2024
Да, автор, вы правы. Дом- это прекрасно, только работы много).
Я сейчас снимаю дом, думаем над приобретением.
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Дякую) Саме так, влітку взагалі не відчуваю
Швидкоруч• 08 июня 2024
Автор, дуже гарно в вас!
В мене теж два будинки і альтанка з каміном на вулиці - зовсім не відчуваю дискомфорту в побуті.
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Сидеть в холоде в беседке , когда с 18 темно? Такое
Можна зачинити двері і включити генератор.
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Це все можна делегувати іншим людям.
100%
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ дляГейСюда
Никогда в доме не жила, муж захотел )
Два года как постороили, денег море ушло, но зато это тааакой кайф!
Если думаете, удачи вам с покупкой😉😘
Балаболка• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Это все чудесно когда лето
Я не автор, але теж живу в будинку. Взимку теж готуємо м´ясо чи ще щось
просто їмо вдома.
КликОЛЬКА• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Это все чудесно когда лето
Та й взимку добре. Можна поставити генератор в кінці двора, деякий час пересидіти без світла. А в квартирі генератор не поставиш. В нас на дачі власна скважина, опалення електричне та пічне. Купили генератор, як буде зовсім в місті в квартирі погано, то поїдемо знов жити на дачу. Сидіти на 16 поверсі без світла та води не варіант, так як будинок без газу
РокерША
• 08 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я не горбачусь , с такими ногтями не могу
Горбатятся другие)) А я готовлю и пью))
Трактор Віка• 08 июня 2024
В приватному сонячні панелі, інвертор, акумулятор. І відключення не лякають. При гарному сонці ще й в мережу віддаємо струм.
Сиамская сороконожка• 08 июня 2024
Ответ дляТвоя космішна
нарешті хтось про це сказав!
люто плюсуюсь!
задовбали хизуючі багатії
люто плюсуюсь!
задовбали хизуючі багатії
Ответ дляКликОЛЬКА
И вы этому рады?