РокерША• Изменено 08 июня 2024

Немає світла) Вечеря в приватному будинку, краса, тай годі))

Роботи багато зараз на подвірʼї… І покосити, підмести, туди-сюди…Зате ось розпалила і зараз буде мʼяско з вином в альтанці) І пофіг на те, що світла немає))
Шукати позитив, все, що залишається нам!
Встидаюся запитать• 08 июня 2024
Мені теж пофіг, хоча я дома на дивані
Like-995b• 08 июня 2024
Это все чудесно когда лето
З вишневого садка• 08 июня 2024
Гарно у Вас. Так, зараз на дачах майже не відчувається відключення світла ❤️
Продаю витрішки• 08 июня 2024
А шо на вечерю, вино с дровами?)))
Крем для арбуза• 08 июня 2024
Скільки годин у вас немає світла?
сЛАдКОежКА• 08 июня 2024
Позитив что вы там горбатитесь заодно, не прельщает, я всю жизнь в частном доме жила, существовала, вечно маме помочь в доме убрать ноги можно вытянуть уже, нет ещё двор подмести, а огород, ой нет, я в квартире газовую плиту включу и кушать сварю
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Это все чудесно когда лето
Замою ще краще)) Тільки роботи меньше
Like-995b• 08 июня 2024
Ответ дляРокерША
Замою ще краще)) Тільки роботи меньше
Сидеть в холоде в беседке , когда с 18 темно? Такое
Все буде• 08 июня 2024
А с плитой с электрикой было бы только теплое вино
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Це все можна делегувати іншим людям.
Тільки позитив від життя в приватному будинку.
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А шо на вечерю, вино с дровами?)))
Я ж написала, мʼясо буде і картоплю молоду вже зварила)) салат..
Потім скину фото, для вас!
Зараз просто відпочиваю
ПультОт_БМВ• 08 июня 2024
Сегодня до 18 часов нет отключений вообще-то
Твоя космішна• 08 июня 2024
При доходах, на которые реально построить такую альтанку отключение света в целом это такая фигня))
Асталависта бэйби• 08 июня 2024
Вы можоры
ГейСюда• 08 июня 2024
Да, автор, вы правы. Дом- это прекрасно, только работы много).
Я сейчас снимаю дом, думаем над приобретением.
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Дякую) Саме так, влітку взагалі не відчуваю
Швидкоруч• 08 июня 2024
Автор, дуже гарно в вас!
В мене теж два будинки і альтанка з каміном на вулиці - зовсім не відчуваю дискомфорту в побуті.
Калинові вуста• 08 июня 2024
Мне кажется у вас и генератор есть и экофлоу.
parele• 08 июня 2024
Красота)
Эх, у нас до капитального мангала никак руки-ноги не дойдут. А пока лето - да, классно.
Швидкоруч• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Можна зачинити двері і включити генератор.
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Це все можна делегувати іншим людям.
100%
Like-995b• 08 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Можно. И слушать эту вонь и шум
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ дляГейСюда
Никогда в доме не жила, муж захотел )
Два года как постороили, денег море ушло, но зато это тааакой кайф!
Если думаете, удачи вам с покупкой😉😘
Балаболка• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Это все чудесно когда лето
Я не автор, але теж живу в будинку. Взимку теж готуємо м´ясо чи ще щось просто їмо вдома.
КликОЛЬКА• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Это все чудесно когда лето
Та й взимку добре. Можна поставити генератор в кінці двора, деякий час пересидіти без світла. А в квартирі генератор не поставиш. В нас на дачі власна скважина, опалення електричне та пічне. Купили генератор, як буде зовсім в місті в квартирі погано, то поїдемо знов жити на дачу. Сидіти на 16 поверсі без світла та води не варіант, так як будинок без газу
автор РокерША • 08 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я не горбачусь , с такими ногтями не могу
Горбатятся другие)) А я готовлю и пью))
Like-995b• 08 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Тема о радости по поводу отключения света. Просто частный дом и отдых это прекрасно
Трактор Віка• 08 июня 2024
В приватному сонячні панелі, інвертор, акумулятор. І відключення не лякають. При гарному сонці ще й в мережу віддаємо струм.
Сиамская сороконожка• 08 июня 2024
Ответ дляТвоя космішна
нарешті хтось про це сказав!
люто плюсуюсь!

задовбали хизуючі багатії
Like-995b• 08 июня 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
И вы этому рады?