О‼️Петру Олексійовичу видали нову літню Форму.
Красава😊
Vlada-Maria• 09 июня 2024
Ответ дляКава з перцем
Все одно Вова найкращий та найкрасивіший, а головне- НАЙРОЗУМНІШИЙ!
Потужно)))) Ухилянт****
Ответ дляVlada-Maria
та то фігня)))) ОПа хоч в курсі, що манька на два фронти працює і замовленнями від Петі не гребує?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3551122
Ну, ще варіант, що перепила у вихідні або біполярка накрила)))
Та там такі потужності для косіння бабла і такий трудоголізм))) Ну і варіант п´ємо/ приймаємо/нюхаємо теж не відкидати)))
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Може, сонячний удар ще...
Літо ж... Та ще як не закусюючи працювати майже цілодобово...
Та скільки можна згадувати того Порошенка? 🤦🏻♀️
Ви якісь «тут мало б бути не толерантне висловлювання», при тому конкретно
З 2019 у нас інший Президент - чому його не виставляєте?
Це просто срака - в країні стільки пі3деця відбувається за сучасної влади, а ви досі Пороха згадуєте
А чого не Сталіна?
Люсильда.ua• 10 июня 2024
Ответ дляAbrado
Ваще пофігу як він виглядає
Це улюбленець Мані, вона дуже ретельно слідкує за своїм куміром, його родиною. Я взагалі, крім як від неї, про цього пєтю нічого не чую і не бачу.
Люсильда.ua• 10 июня 2024
Ответ дляКава з перцем
Це кєша з мульта. Просто копія.
Ответ дляVlada-Maria
Свежак реестрация!