anayuryevna• 09 июня 2024

Авдіївка. Фізично важко на це дивиться..(

Боже, поможи нам зробити кожне місто рашки таким , як вони зробили нашу Авдіївку
lilu502• 09 июня 2024
А скільки таких міст🥲😭

ViolaVio• 09 июня 2024
Невже вони самі не бачать, який ’мир’вони несуть!
_Katya_1985• 09 июня 2024
а якщо боже не допоможе, то що?
будемо всі лягати?
Леска• 09 июня 2024
Ответ дляViolaVio
Вони ще й пишаються тим, що несуть таке. Вони виховуються на війні, перемогою, що вони сильні і могутні, аналоговнєтні і можуть повторити
GIJane• 10 июня 2024
Дуже шкода, що все більше і більше міст Донбасу перетворюється в такі руїни.
А все б могло бути по-іншому в 2014, Харків та Одеса змогли зробити свій вибір, а Донець та Луганськ захотів халяви у вигляді руського міра, пагано їм жилось в Україні. Так краще?

Влітку 2022 моя дочка товаришувала з дівчинкою ВПО з Авдіївки, потім вони пропали кудись.
Через деякий час ця дитина написала моїй, що вона переїхала і тепер крута масквічка.