ЭкстрасенсиХаЯ• 09 июня 2024

Поясніть, будь ласка, як спростили військовий облік для тих, хто закордоном

Я - медсестра у Польщі, вже 3 роки.
Як мені і де оновити свої дані?
В консульстві? Чи як?
Записуватися в електронному вигляді?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Хто вже так оновлював, поділіться досвідом
Света С Приветом• 09 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Резерв+
Я инженер, меряю от 1• 09 июня 2024
Сидите молча
Силиконочка• 09 июня 2024
Воно вам треба?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Ответ дляСиликоночка
Воно вам треба?
Штраф не хочу
Мотористка• 09 июня 2024
Вам нечего делать? Хотите за зермаков повоевать?
Руда ліса• 09 июня 2024
Без влк вам дані не оновлять. А для влк їхати в Україну тре
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Резерв+
Юрист сказав, що про нього ніде в законодавчій базі не сказано.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Ответ дляРуда ліса
Який сенс тоді цих змін?
Аби показати активну роботу
Руда ліса• 09 июня 2024
Ответ дляМотористка
Оновлюють не для того щоб їхати воювати, а для того щоб паспорт наприклад зробити, якщо термін старого до 2025 року
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Ответ дляРуда ліса
Працюю, чекаю карту побиту.
Поїхати ніяк не можу, бо назад не пустять.
Замкнуте коло.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Чого не відчепляться від тих, хто офіційно працює і живе в інших країнах 😔
Ми працюємо на економіку партнерів, які дають зброю. Все логічно.
Інша справа ті, хто на виплатах десь, наприклад. А працюючих в інших країнах не чіпали би вже.
Каяспер• 09 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Працюю, чекаю карту побиту.
Замкнуте коло.
Почекайте, не поріть сраку черепком. Нащо поспішать?!
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Ответ дляКаяспер
Я не поспішаю, прочитала, що оновили ту постанову і спростили облік за кордоном.
Намагаюся зрозуміти
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Дзвонила знайомій, вона фармацевт, але працює по 12 годин на заводі.
Питаю, що ти будеш робити?
Уявляєте, людина навіть не знала про те, що треба оновлювати ці всі дані.
От би мені такі нерви...
Я тут с краю постою• 09 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Намагаюся зрозуміти
Там як завжди , потовкли воду в ступі, а в результаті їхати в Україну все одно
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 июня 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Срака...
І от як мені бути?
Тут все втратити, я ледь влаштувалася нарешті нормально.
младокошкина• 09 июня 2024
Син в Польщі, спорбував оновити через Резерв +,поки це ніяк не вдалося. Ні вказуючи, що в Україні, ні коли обирає, що закордоном. Чекаєм, що покаже час. В вашому випадку поспішати немає сенсу. Думаю, що все це продовжать ,бо за два місяці просто нереально всім оновитися або ще щось придумають. Не зрозуміло навіщо той Резерв, краще б вже через Дію реалізували оновлення даних, там вже всі документи є.
младокошкина• 09 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Срака...
І от як мені бути?
Ви що, таке придумали, вважайте, що це серіал ’онови дані’, чекаємо наступну серію, далі буде...
Я тут с краю постою• 10 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Срака...
І от як мені бути?
А що робити тим хто не був на обліку? Був знятий ще 20 років тому а зараз за кордоном, захочеш оновити а там нічого оновлювати, бо все одно їхати на влк
Файна цьоця• 10 июня 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
за 20 лет у этого человека уже есть паспорт другого государства
Я тут с краю постою• 10 июня 2024
Ответ дляФайна цьоця
Нет, выехал 6 лет назад, просто был снят с учета
Матраскин Брат• 10 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
От саме ці люди виграють війну! Без них нічого не відбудеться.
Кили и Манджаро• 10 июня 2024
Ответ дляМотористка
Вы нормальная? Женщины добровольно.
Мотористка• 10 июня 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Вы нормальная? Женщины добровольно.
Пока что )