-Ань-• 10 июня 2024

Спочатку стріляли – тепер влаштували розправу! На Закарпатті ТЦК в змові з поліц

Спочатку стріляли – тепер влаштували розправу! На Закарпатті ТЦК в змові з поліцією вирішили добити хлопця чий брат минулого року загинув на фронті!
https://expert.in.ua/incidents/11042024-pratsivnyk...

Ігор Мосійчук:
Два місяці тому я повідомляв про подію із стріляниною, яка сталась в Рахівському р-ні Закарпатської обл. Коротко нагадаю: тоді, на блокпосту неподалік Рахова, співробітники ТЦК зупинили жителя місцевого села Богдан - Кудрича Антона Івановича. Після перевірки документів, серед яких була відстрочка у зв’язку з гибеллю його рідного брата на війні – працівники ТЦК почали крутити хлопця та запихати в бусік для доставки в Мукачево. В результаті, Антон вирвався й почав тікати, а працівники ТЦК відкрили по ньому стрільбу – поранивши в руку та ногу... На місце події зібралась велика кількість людей, виник конфлікт. Прибули також й співробітники поліції, які за фактом відкрили кримінальне провадження...

Так от, дана справа має абсолютно цинічний розвиток. Нещодавно, додому Антона Кудрича прибула поліція та провела обшук під час якого – жодних доказів протиправної діяльності хлопця виявлено не було. (хоча по-факту: які там докази хотіли знайти в звичайного сільського хлопчини – не відомо; та й взагалі питання – а до чого... і по якій причині в нього проводили обшук, якщо за всіма параметрами він – жертва свавілля ТЦК... То може обшуки поліція мала б проводити в працівників ТЦК?!..)

Після обшуку, працівники поліції повідомили, що Антон має проїхати в Рахів для надання «якихось свідчень» - які по-суті практично ніхто в нього й не відбирав, а всього лиш – було створено вигляд відбору цих свідчень...

І от, разом з батьками повертаючись з поліції, Антона зупинили працівники ТЦК, серед них – були й ті які в нього раніше стріляли! Після зупинки ніхто практично нічого не говорив – Антона просто витягли з авто, заламали руки та запакували в бусик. В подальшому: Антона Кудрича доставили в Рахів, звідти в Хуст, а тоді перевезли в Ужгород де в підвалі протримали цілу ніч. Зранку наступного дня його перевезли на полігон біля Львова. Наразі, жодного зв’язку з рідними від нього немає!..

Робити якихось висновків не буду, але вся ця ситуація із викраденням та переміщенням на полігон людини - яка має відстрочку; - в яку стріляли працівники ТЦК; - і яка являється потерпілим та свідком злочину який вчинили відносно нього співробітники ТЦК...
...являється нічим іншим, як розправою!!! Розправою – тими ж самими працівниками ТЦК які в нього стріляли. А поліція в цій ситуації – співучасник цієї розправи?!..

Результат: заміть покарати винних – Антона Кудрича відправлять на фронт, де скоріш за все «по проханню» тих же ТЦК-шників його буде кинуто в бій з якого він не повернеться...

ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО ПОШИРЕННЯ ЗАДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ АНТОНА КУДРИЧА!
ПОЛІЦІЯ! ТЦК! ВІЙСЬКОВЕ КОМАНДУВАННЯ! - ЯКЩО У ВАС Є ХОЧ КРАПЛЯ СОВІСТІ, ВІДРЕАГУЄТЕ!!! ЗУПИНІТЬ ЦЕ СВАВІЛЛЯ!!!
................................................................................................
Падлюки з ТЦК все заперечують (див. ссилку).
Kira2022• 10 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Время уже все показало. Ещё 10 лет назад.
Такое, в общем посмотрим

Olvia1987• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Вот и я о чем
Ценник сейчас зашкаливает
Там это , председатель Ивано Франковского совета в 2023 году в Лондоне приобрел элитную квартирку в Лондоне ., я уже молчу про статки военкомов
Это война закончится не скоро .
Эта война закончится либо когда закончатся украинцы,либо помощь денежная наших этих ,как их, спонсоров.
Kira2022• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
На двоих это 40, еще месяц назад было 30
Мне обе суммы неподьемны
RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Я очень хочу чтобы большой и тяжелый бумеранг лупанул по затылку таким как эти с.ки, которые с диванов за бокалом винца рассуждают про то кому идти умирать .
А оно так и будет . Обязательно будет
Гаряче підтримую!
Олечка79• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Нє, тільки любительки переводу стрілок і зміщення акцентів - ті, хто буроблять аби шо типу про дату реєстрації, рейтинг проданих б/в трусів, колишні теми тощо.
Я уже прочла комменты
Ничего нового
Не хватает еще манек и омериканок с нимкенями
Полковой раввин Изя• 10 июня 2024
Ответ дляKira2022
Такое, в общем посмотрим
Ну, смотрите. У меня кое-кто из близких тоже интересными путями ’ушел’, бесплатно.
Kira2022• 10 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
С учётом жадности зекоманды, то походе будет первое
Олечка79• 10 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну у этого кое кого получилось
Отлично
Вы ж не говорите что это за возможность такая
Полковой раввин Изя• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Ну у этого кое кого получилось
Отлично
Так возможности не универсальны, не подходят всем подряд, да и постоянно меняются. Что было доступно вчера, будет недоступно завтра. Кому нужно - тот отслеживает и готов выскочить в любой подходящий момент.

Олечка79• 10 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Первый вариант очень даже вероятный
Jimson• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Бо капітулювати швидко якось не по-пацанські, некомільфо. Треба типу поборотися, а то самоповага буде не альо.
Дуже багато залежало від бажань партнерів. Наші парламентарі-негоціатори були з ними постійно на телефоні. Потім наш любий Джонсонюк прилетів і штовхнув таку промову:

Паца, квитки вже продані, повертати гроші публіці якось не комільфо. Ми віримо у вас, у вашу мужність і безмежну відвагу!

Після чого вони пообідали з Володимиром Олександровичем і Борис Фредерикович помчав назад, до Туманного Альбіону.
Полковой раввин Изя• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Первый вариант очень даже вероятный
Я тоже так думаю.
Natal_ka91• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
А оно так и будет . Обязательно будет
Ох, інколи мені здається, що бумерангу не існує.
RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Я уже прочла комменты
Ничего нового
Ой, не будіть лихо. Бо припреться зараз зі своїм скриптом папужачим із рандомним набором тупих словосполучень:
’Ванька ні дурррак! Ванька ні дурррак! За мєтр посадки в чужий странє воєвать ні пайдьот! Путін мог би астанавіть аднім званком! Прастая матєматіка войни!’
Jimson• 10 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Чем ближе к победе, тем выше расценки. Все правильно, я считаю.

Сами подумайте, кто не сбежит, тому навесят нефтяные вышки Лангепаса, а кому он нужен, этот головняк?
Natal_ka91• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
В кінці-кінців вийде Пєтя винним
Kira2022• 10 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Это гуд, мы тоже могли по разному, но я пока их всех соберу....в общем сейчас у нас первое и главное то родить, а потом дальше думать
Olvia1987• 10 июня 2024
Ответ дляJimson

Похоже уже шкуру медведя делить начали
Олечка79• 10 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не не не, еще как существует .
Проверено
Эти ……….. получат свое

RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляJimson

Падла із піськіним святом на бошці.
І хлопчики криваві ж не сняться йому.
Olvia1987• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Уже выше создала тему про провальное наступление русни под Харьковом
Jimson• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Проста математика війни - це п´ять до одного, якщо по доброму. Деякі злі громадяни кажуть, що сім до одного. За таких розкладів треба спочатку ’міцно і потужно’ думати головою, бажано своєю, бажано верхньою.
Jimson• 10 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Похоже уже шкуру медведя делить начали
Кто-то ненужный сидит на том, что он уже считает своим :) Пацан просто красавчик :)
Олечка79• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Еще белгород и буряты
Олечка79• 10 июня 2024
Ответ дляJimson
Ненужные это мы все , нажаль (
Jimson• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Падла із піськіним святом на бошці.
І хлопчики криваві ж не сняться йому.
Він відпрацював замовлення, виконав доручення. До речі, незабаром після цього його турнули, нібито за смішний і безглуздий косячок.
RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляJimson
Мені надзвичайно відчайдушно хочеться вірити в краще у людях і вважати, що оті ’міцні і потужні’ рішення - це результат ’пропозицій, від яких неможливо відмовитится’, як по ’ Хрещеному батькові’, тобто хочеться сподіватися, що дехто просто одного невеселого дня опинився підвішеним за оту свою голову, неважливо яку, але доволі милу серцю. А не просто незрозуміло з якого перепугу вирішив помножити на нуль увесь свій народ.
Хочеться вірити, що вибору залишено не було.
Jimson• 10 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Одна з причин – він дуже не хоче, навіть боїться принижень на переговорах. Його справді втоптуватимуть у бруд і намагатимуться довести до нервового зриву.
RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
В кінці-кінців вийде Пєтя винним
Звісно, що вінцем екзістенціонального оргазму знов виступить Пєтя)
Цікаво, чи хоч одна ще жіночка мастурбувала на нього із такою ж заздрісною регулярністю за усе його життя?
Ось воно яке, визнання і вінець жіночої уваги... Господи прости.
RaminaSonne• 10 июня 2024
Ответ дляJimson
Вважаєте, мої сподівання на краще у людях марні, і він щось вирішує?