Мурзилка• 11 июня 2024
надійний антиперспірант, що не дає просочитися запаху потаза день
Прохання не писати дічь, що нормальні люди не пітнюють із запахом протягом дня, не радити драй-драй, крістал (в мене є кусочок того камінчика - ні про що), не радити синенький волк олдспайс (я вже купляла то - воняє освежителем повітря дешевим і не захищає від запаха).
Раніш мені ідеально на весь день з ранку до вечору захищав оцей нівея і запах суперовий, але його останні роки не зустрічаю.
Не прохожу мимо• 11 июня 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Бесполезно. Никакие ни из Евы, ни сано, кислородные. Я с ним не кипятила, конечно, а залить кипятком боюсь все, там же состав не правдивый, если испорчу, то все)
Я в инста брала
Тоже очень скептична была
Лью кипяток, туда порошок
Он шипит и белое все что вижу бросаю
Ничего не испортил
Тоже очень скептична была
Лью кипяток, туда порошок
Он шипит и белое все что вижу бросаю
Ничего не испортил
Плету корзинки• 11 июня 2024
Ответ дляНога на ногу
Так, при тому, що я скептично відносилась до Эмвея, мене років 5 спасав їх роликовий дезодорант. Зараз, я так розумію, його замінили на Ваш, я залишки свого викупала.
В мене потовиділення не сильне, але запах після народження дітей став убойний.
Ваш антиперспірант теж роликовий?
Дезик Амвей супер!
Не знала что нет уже этих белых.. у меня еще 1 шт в закромах.
Мурзилка
• 11 июня 2024
Ответ дляПлету корзинки
Дезик Амвей супер!
а де купувати щоб потім не приставали амвеївці? бо в них є що б спробувала, але мережевий маркетинг - завжди пресінг
Мурзилка
• 11 июня 2024
Ответ дляНога на ногу
Ваш антиперспірант теж роликовий?
а де купуєте? яка ціна?
Нога на ногу• 11 июня 2024
Ответ дляМурзилка
а де купуєте? яка ціна?
задаєте пошук на олх або на кідстафі - і отримуєте перелік продавців. Ціна змінюється, останній раз був десь 260 грн
Плету корзинки• 11 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Здесь на кидстаффе покупала. Самые выгодные цены. Были по крайней мере.
Никто потом не пристает ;)))
Весёлая морковка• 11 июня 2024
Lady Speed Stick Invisible Dry Antiperspirant Deodorant - цей постійно купую на Амазоні - ідеально, сухість 100%
Мурзилка
• 11 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
а Ви в якій країні?
на розетці бачу - десь 4.5 євро.
він одяг не пачкає? білий стік?
саме його скільки рокв вже купуєте?
в мене в 12 років перший дезік був гель леді спід стік) і було то 28 років тому)
на розетці бачу - десь 4.5 євро.
він одяг не пачкає? білий стік?
саме його скільки рокв вже купуєте?
Мурзилка
• 11 июня 2024
Ответ дляУдальонка
Babaria Invisible 48h мне этот убрал нотки ..
якийсь такий давно використовуєте?вперше за нього чую.
Мурзилка
• 11 июня 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
спробуйте Формідрон в аптеці продається
на ніч протирати, або розпилювач є також
я навіть на день користуюсь без дезодоранту
якщо і пітніє (повторюю якщо, а пітнію зазвичай знатно), то без запаху точно
я вибачаюся, Ви в своєму глузді формальдегід радити???
’действующие вещества: формальдегид, этанол; 100 мл раствора содержат раствор формальдегида в перечислении на 35 % содержание формальдегида - 10,0 г, э’
Я вся ваша• 11 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Rexona
Maximum Protection Antiperspirant
Потею с ним как обычно.
Я вся ваша• 11 июня 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
А одежду отстирываете? Я поняла, что это бесполезно (от дезиков). Брала и сано пятновыводитель, и кипятила… пох
Вот этот попробуйте . Мне помог. На зимней чёрной куртке после стирки были белые разводы от преспиранта. Использовала по инструкции и отлично помогло.
Я вся ваша• 11 июня 2024
Ответ дляМайструю крила
Ось таким користуюся, драй-драй і кристал допомагали, але цей прибирає і потовиділення, і запаху взагалі не має. Може він і шкідливий, але я з ним почуваю себе дуже добре.
У меня от такого очень пекли подмышки.
Я вся ваша• 11 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Желтый пятна на футболках мне убрал кислородный порошок
Но я заливаю 100% кипятком
Потом порошок и все белок кидаю - лежит часа 2-3, потом это все в стиралку идет. И все. Идеально белое и нет желтых следов
Но я заливаю 100% кипятком
Тоже так делаю
Я вся ваша• 11 июня 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Попробуйте этот.
Отличная вещь.
Я вся ваша• 11 июня 2024
Девочки, кто страдает повышенным потоотделением, очень рекомендую вот это средство
Купила по совету в аналогичной теме на днях. Я в восторге. За день не выступило ни капли пота, а обычно он льется с меня целый день.
Видела, что в Украине он тоже есть в продаже
Я супер-пупер• 12 июня 2024
Ответ дляМурзилка
а що не так. протипоказань немає особливих,
Особливості застосування
Дорослі
дозволено
Діабетики
дозволено
Водії
дозволено
Алергіки
з обережністю
Годуючі мами
з урахуванням співвідношення користь/ризик
Діти
з 12-ти років
Вагітні
глузд у мене є, на рахунок вас не знаю
за пораду кошти не беру і до використання нікого не примушую.
Особливості застосування
Дорослі
дозволено
Діабетики
дозволено
Водії
дозволено
Алергіки
з обережністю
Годуючі мами
Діти
з 12-ти років
Вагітні
глузд у мене є, на рахунок вас не знаю
Мурзилка
• 12 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
Автор, израильский Лавилин пробовали?
ні. а який в вас?
Мурзилка
• 12 июня 2024
Ответ дляЯ вся ваша
а то не драй-драй по суті? на 1му місці алюміній. мене не лякає пот. проти поту - я за ботокс. мені запах. хоч я багато пью води і харчування без всякрї фігні в мене.
Мурзилка
• 12 июня 2024
Ответ дляГендиреХтор
Вот этот хорош, до вечера без проблем хватает
вчора нюхала саме Ваш різновид лінійки цієї (та і інші в Єві нюхала) - якось неприємно віддушка. купила інший - також не квіточками пахне (на відміну від того що фотку в темі я виставила) - але +- терпимо. подивимось як він з часом проявить себе
Мурзилка
• 12 июня 2024
Ответ дляТака бойова Я
Оці два
а Вам норм їхні віддушки? вчора в єві нюхала - дуже навязливо неквіткові
Мурзилка
• 12 июня 2024
Ответ дляБрехушечка
Из обычного сегмента эти два
а 2й (дав) не дає слідів на одязі темному? вчора нюхала в єві - наче не огидна віддушка
Така бойова Я• 12 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Так, люблю запахи мила, пудри, щоб не квіткові:) той, що в ролику взагалі на тілі не має аромату.
Ответ дляМурзилка
Ктото тут писал что моет подмышки антибактериальным мылом. Еще видела советы мыть гелем с бензоил пероксидом чтобы не было запаха пота
Ответ дляnatalia_vas
Я пользуюсь Нивея эффект пудры роликовый не потому , что супер, хотя неплохой- у него парфюмерной вони мало. Проблема отстирать пот под мышками в одежде. Замачиваю дважды вручную в порошке с энзимами. Читала, что можно соду добавлять. Но реально, если пот плохо отстиран и ты намок, никакой дезик не помогает.
Подскажите пожалуйста что у вас за порошок с энзимами?
Весёлая морковка• 12 июня 2024
Ответ дляМурзилка
а Ви в якій країні?
на розетці бачу - десь 4.5 євро.
він одяг не пачкає? білий стік?
саме його скільки рокв вже купуєте?
на розетці бачу - десь 4.5 євро.
він одяг не пачкає? білий стік?
саме його скільки рокв вже купуєте?
Я в Україні))
У нас їх давно не бачила в продажу, багато що купую в США - якість значно краща.
Не бруднить одяг. Останні 2 роки купую собі і дитині-підлітку, беру упаковки по 6 шт, по $1 виходять
Джинци на Флісі• 12 июня 2024
Ответ дляМурзилка
а який саме?
Вся лінійка, що йде з запахом парфумів. Реально, в літню жару замість поту пробивається тільки парфум. Інші так собі.