Мурзилка• 11 июня 2024

надійний антиперспірант, що не дає просочитися запаху потаза день

Прохання не писати дічь, що нормальні люди не пітнюють із запахом протягом дня, не радити драй-драй, крістал (в мене є кусочок того камінчика - ні про що), не радити синенький волк олдспайс (я вже купляла то - воняє освежителем повітря дешевим і не захищає від запаха).

Раніш мені ідеально на весь день з ранку до вечору захищав оцей нівея і запах суперовий, але його останні роки не зустрічаю.
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Вся лінійка, що йде з запахом парфумів. Реально, в літню жару замість поту пробивається тільки парфум. Інші так собі.
а можете уточнити яка це лінійка? я як раз таке хочу.
Бо купила поки отой нівея блек енд вайт клір, але він пральним порошком підвонює.
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Я в Україні))
У нас їх давно не бачила в продажу, багато що купую в США - якість значно краща.
Не бруднить одяг. Останні 2 роки купую собі і дитині-підлітку, беру упаковки по 6 шт, по $1 виходять
а який в вас розход? 1шт на рік же десь хватає? а 6шт з донькою - то на 3 роки
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляНога на ногу
Так, при тому, що я скептично відносилась до Эмвея, мене років 5 спасав їх роликовий дезодорант. Зараз, я так розумію, його замінили на Ваш, я залишки свого викупала.
В мене потовиділення не сильне, але запах після народження дітей став убойний.
Ваш антиперспірант теж роликовий?
а отакі? не пробували? не побачила білих в продавалці
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
які саме? я тільки такий знайшла в продавалці? тобто прям лінійки парфумованих не побачила..
можете конкретні фото чи ссилку?
Нога на ногу• 14 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Не пробувала. Білі, думаю, зняли з виробництва. Сама чекаю відгуків.
Білий в мене є в запасах.
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляНога на ногу
Ваш антиперспірант теж роликовий?
білий тільки спрей побачила
Джинци на Флісі• 14 июня 2024
Ответ дляМурзилка
можете конкретні фото чи ссилку?
Ось такі. Ви Амвей вибрали)
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ось такі. Ви Амвей вибрали)
ааа))) я путаю ці фірми)
цей ще й дешевший) ви також покупаєте у когось онлайн,бо я так боюся оффлайн представників мережевого - бо пристають потім вербують)

а які конкретно аромати в вас були?
Джинци на Флісі• 14 июня 2024
Ответ дляМурзилка
ааа))) я путаю ці фірми)

а які конкретно аромати в вас були?
Їх можна придбати в багатьох магазинах з косметикою, там представники не чіпляються)) Сама їх не люблю.
В мене були Far away, Little black dress, Incandescence і ще якісь.
Там де серія з одноіменними парфумами, то вони всі хороші, влітку заміняють парфуми) Пам´ятаю, як вигналась на 5 поверх до подруги, спітніла, а вона каже, як від мене пахне парфумами
Бо в Ейвона є ще якісь лінійки з антиперспірантами, то мені щось не зайшли.
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
на мейкапі почитала в відгуках - наче сліди на одежі залишає білі на чорному і жовті на світлому.

лише 5й поверх - хаха ))) я на 25му живу.. і зараз часто туди-сюди пішака, бо ліфти не працюють без електрики
автор Мурзилка • 14 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
https://makeup.com.ua/ua/product/382027/ на фаревей гарні відгуки)
Джинци на Флісі• 15 июня 2024
Ответ дляМурзилка

25й поверх - жесть Зате, тренажерки не треба))
Так, сліди залишає, але їх можна відіпрати в машинці.
автор Мурзилка • 15 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
зато вид з вікна прикольний. правда без електрики насоси не працюють, тому ніякої води нема((
ЛАЯ• 13 июля 2024
Жиллет с кристаллами(мужской) и леди спиг стик (гелевые оба)для меня были и остаются наилучшими. Ни пота,ни запаха. Но...купить не знаю где.