Обращеница• Изменено 11 июня 2024
Нахлинули почуття несправедливості
Як побороти відчуття злості та несправедливості, бо твій чоловік в окопів і не був вдома 11 міс, не бачив народження дитини, не був на виписку, не бачить перші півроку життя дитини? А в цей час чоловіки п´ють пиво та розказують що його туди не посилали, або в обличчя що я маю сама його замінити? Намагаюся бути адекватною, нікому не бажаю опинитися там, і вважаю що не всі мають служити, але мені боляче, бо не знаю чи він повернеться, поки інші живуть звичайне життя, поки мій син не знає батька.
Спілкуватися відеозвязком не має можливості. Буває по 12 днів тиші, бо на завданні. А потім говорити не хоче, бо втратив та поховав побратимів. Багато тексту, вибачте за сумбурність
anayuryevna• 11 июня 2024
Ответ дляВишніВишні
щиро приєднуюся
нікого туди не посилала і не посилаю, а то нав´язуть тут почуття вини, ага, зараз, взагалі не розумію, що і кого вони там захищають, якщо по всій території ракети літають, і тим більше не зрозумію, як мене і наших дітей захистить мій чоловік, знаходячись за сотні км
є такий вираз - зовнішнє - це відображення внутрішнього, щоб змінити зовнішнє, то треба почати з внутрішнього
Удалено администрацией...
Парова Машина• 11 июня 2024
Автор, все не читала, коментарі деякі просто фу. Не шукайте тут підтримки, спілкуйтеся з такими ж як ви, принаймні я для себе так обрала і мені стало легше. Займаюсь волонтерством, там спільнота однодумців, там мені легше спілкуватись, ділитись з людьми, там немає осуду і не вколять ще більше, як це зазвичай і буває.
Natal_ka91• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
розкол у вашій голові.в моєму оточенні і місті ніяких розколів нема
Так у якій же бригаді вже воюють ваші рідні?
Leeloo_aloha• 11 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
Так, має бути демобілізація. І нічого говорити про непідготовлених. Більшість наших там також були не підготовлені.. навіть 2-3 х тижнів на підготовку не було. 24 лютого взяли зброю і пішли. І вони як ніхто в цій країні мають право на відпочинок.
Воно то так, але що маємо? Закон про посилення мобілізації прийняли - на наступний день США дали зброю/гроші. Наші заявили, що демобілізації не буде.
Тобто люди йдуть, посилають ще більше людей, не відпускають нікого. Який відпочинок? Марш на фарш. Хто протримається до кінця, той виживе. Хай би швидше кінець. Деокупація - чи варто? Майже завжди після боїв - спалена земля та безліч загиблих.
ВишніВишні• 11 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Удалено администрацией...
а чому я туди повинна їхати?
я тут народилася, виросла, живу і на своє життя заробляю своєю працею, чого це раптом я повинна зриватися і кудись їхати?
Natal_ka91• 11 июня 2024
Ответ дляЛісАпетная
Так, от тільки про це мало хто задумується коли посилає туди. Можливо, і відношення до того було б інше, якби людина знала - відслужив, наприклад, 2 роки і все. А якщо то буде ще 5-10 років? Звісно, людям страшно.
Natal_ka91• 11 июня 2024
Ответ дляВишніВишні
а чому я туди повинна їхати?
То Манька, технічний зеаккаунт. Не звертайте уваги.
Will_Be...• 11 июня 2024
Ответ дляlyuba111
То ви забагато відповідей хочете, як на даний час. Ці питання ще довго будуть розбиратися після війни. (Це про ’А кто сделал нашу страну полигоном, и. главное, почему?’)
Какая Вы осторожная... ’не все так однозначно’, да?
ВишніВишні• 11 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
ого, дві протилежності в одном акі, це ви загнули
це ж відверта образа для мене, зеаккаунт? щоб я ще ту мавпу зелену захищала - фу, тим більше пуйла чокнутого
та я вже знаю, якщо проти війни - то відразу бот і хз хто там ще у вас по списку обзивалок
а правда незручна думка, що свого чоловіка на м´ясо не віддам? іншим теж цього не бажаю і не посилаю, як показує реальність, то пасивних ухилянтів і противників більшість, мільйони давно по всьому світу розлізлися...
чи ви на марсі у скафандрі і не чуєте, як ухиляються від війни? не вписується у ваш світогляд, що більшість не хоче в окопи і не хоче цієї війни?
Natal_ka91• 11 июня 2024
Ответ дляВишніВишні
То я не про вас, а про того хто вам відповідав
В тому що ви написали щойно, багато в чому погоджуюсь
ВишніВишні• 11 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
ой, тоді вибачте
зрозуміла
Ответ дляМасіус
Я помітила ,що люди спочатку ведуть розпусне розгульне життя ,не згадуючи про Бога ,а потім плачуть що народити не можуть, так може не потрібно було шлятись та траха... ,а ходити до церкви ,постити
Знаєте, я дружила з однією особою яка вела розпусне життя. Сама при цьому нічого подібного не робила,і скоро з тією мадам спілкуватись перестала,але бачила часто,так як виросли на одній вулиці.
Моя колишня подруга народила після не знаю скількох абортів від 56річного багатого чоловіка абсолютно здорову дівчинку, а згодом ще й хлопчика. Діти здорові, розвиток як треба, лише в старшої дівчинки була алергія на деякі речі і все. Я ж мала двоє серйозних стосунків перед заміжжям, і все. Вийшла заміж молодою, чоловік правда на 10 років старший. Дитина в нас народилась аутистом і перехворіла онкологією, не кажучи вже про звичайні дитячі хвороби,часті ОРЗ.
Разом з тим, не знаю жодних алкоголіків і розпусниць як Ви пишете,в яких хоч у одного дитина з інвалідністю. Не дуже правильна Ваша теорія, на жаль,якби все було так просто
І моя родина всі завжди ходили в церкву, з маминого боку. З чоловікового не ходили,але всі вели такий спосіб життя що і в церкву прийгяли б спокійно, не пили не гуляли нічого такого. І я з дитинства в церкві. І що маю, вибачте? Це претензія не до Бога,а до таких людей що говорять як Ви.
without_life• 11 июня 2024
Ответ дляМасіус
Не треба сюда цю релігійну пургу нести, - ваш бог допустив, щоб була війна, щоб загинули маленькі діти, які вже точно не вели розпусне розгульне життя... Релігія - то опіум для народа... недалекого, зашореного, обмеженого народа...
я вас просто обнимаю, автор. нервы не в порядке у всех, сказала мне психиатр- здоровых нет. не бойтесь сходить за успокоительным , без направлений, но с паспортом, прописали не АД. помогло. Обнимаю еще раз! вам сил, мужу еще и удачи, и здоровья, и многих лет вместе впереди!
Ответ дляwithout_life
То московский патриархат вышел на арену )
Ответ дляWill_Be...
Таки, жаба, что кто-то мог, но не стал. Жалко Вас таких. Вы ж никогда не поймете мышление нормальных людей, не шкуродеров-эгоистов, а нормальных, которые думают не только о сегодняшнем дне.
Ваш как никто должен быть на войне
Чужие не должны умирать за Вашу любовь к размножению
Ana Fernandes• 11 июня 2024
Ответ дляWill_Be...
Нет у нас в армии добровольцев! Или контрактники, или мобилизованные. То, что мой муж не спрятался за спинами детей, а пошел их защищать, никак не делает из него любителя войны, за то, в очередной раз показывает отличие нормального мужчины, который волнуется за будущее своего потомства, в отличии от писюноносцев, которые у женщин под юбками прячутся.
А кто по-вашему контрактники?
WhiteWidow• 11 июня 2024
Розумію. Не соромтесь своїх емоцій. Але краще знайдіть опору. Психолог або організації жінок. Це потрібно виговорювати, випускати з себе. Але не в конфлікт, а просто як факти. І краще це робити у дружньому або професійному колі.
Адвокат Пономаренко• 11 июня 2024
Автор, є жінки, у яких чоловіки загинули ще в 2014. Подумайте над цим
anayuryevna• 11 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Ваш как никто должен быть на войне
А почему чужие защищают сейчас вашего мужа,вашу квартиру,вашу красав ицу дочку студентку меда от бурятов и всякой швали?Вас как то это ну совсем не мучает.
anayuryevna• 11 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
у вас з подружками тут їіт парад технічних аків.до речі,а де автор.як зняли анонімів?духе схоже на текст кримчанки з авою севастополя
anayuryevna• 11 июня 2024
Ответ дляВишніВишні
а чому я туди повинна їхати?
то значить вам чудово вдома.а писали,що мучаєтесь.дивно..
anayuryevna• 11 июня 2024
автор писала,писала,а як зняли анонімів,то всьо і підозріло ,що в темі сепарши з матрьошкам в хіт парад вистроїлись
anayuryevna• 11 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Чудово воюють.Молодці!А вам яку посаду мертветчук обіцяв?
anayuryevna• 11 июня 2024
Прекрасно,что раша ипсо,раша пропаганда потерпела крушительное поражение в Украине.а сколько лох мертветчук с путькой денег выбросили на троллей дурбеликив