Кручу хвости• 11 июня 2024

Девушки, подскажите красивый цвет краски для волос

Девушки, подскажите пожалуйста красивый цвет краски для волос. Нужен такой благородный шоколадно - бордовый, с рыжинкой
Кривая спроса• 11 июня 2024
Я від цього ’благородного’ з рижинкою спекатись ніяк неможу 😂
Роза в вазі• 11 июня 2024
Гляньте Лореаль екселенс 4.15
Шоколадний з рижинкою.
Правда, без бордового.
Котики-муркотики• 11 июня 2024
Колір, який виде, на 50% залежить від вашої бази. Натуральна, раніше фарбована, якщо так - то чим, чи відрослі корені, чи є сивина, треба піднімати чи опускати тон і т.д.
Та й рівень тону, що хочете, не вказали.
А просто взяти фарбу, то як на картинці на упаковці вийде тільки якщо нанести її на висвітлену білу базу, і то, піде в затемнення..
Коржик• 11 июня 2024
Попробуйте 5.0 Nouvelle красивый цвет.
Свій варік• 11 июня 2024
Ответ дляКоржик
Попробуйте 5.0 Nouvelle красивый цвет.
И где тут бордовый с рыжинкой,который автор просит
Масяня Я• 11 июня 2024
А мені подобається лореаль кастінг морощний каштан. Правда там скоріш не рижинка а розовинка
ВыФсеВрете• 11 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
Гляньте Лореаль екселенс 4.15
Шоколадний з рижинкою.
Правда, без бордового.
Рыжинку даёт 3 - золотистый, 4 - медный, а 5 - это красный.
Роза в вазі• 11 июня 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Не дуже він червоний.
Ось на волоссі.
Хіба що авторці треба світліший, тоді варто шукати серед 5-к. Той же 5.15.
Коржик• 11 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Картинка не показывает реальные оттенки, это всё видно только после окрашивания волос.
Я такую краску однажды брала, на пачке одно, а в оригинале цвет получился, именно таким как описала его автор.