Позаземний розум• 11 июня 2024

Їда в дорогу, порадьте

Їхати автобусом 1,5 дня+ потяг. Що з собою брати їсти? Не можу придумати. Бутери, яблука чи персики, овочі. А ще? Щоб не хлібом запихуватися. Їду одна , без дітей
Шумелка Мышь• 11 июня 2024
Ще печиво чи хлібці. В дорозі їсти не хочеться
okurpa• 11 июня 2024
Лаваш, сыр нарезанный в упаковке, бекон нарезанный в упаковке, огурцы, бананы.
Коржик• 11 июня 2024
А що, купити одній на заправці дорого?
Николай-b526• 11 июня 2024
классика, курица, яички)
Леді_в_пледі• 11 июня 2024
Персики потечуть. Беріть те шо не зіпсується. Або простіше купляти їсти на заправках де будете зупинятись
автор Позаземний розум • 11 июня 2024
Ответ дляКоржик
А що, купити одній на заправці дорого?
Що, ті ж бутери? Мене асортимент цікавить, а не купівля по дорозі
Мамаша в бигудях• 11 июня 2024
Ответ дляПозаземний розум
На зупинках можуть і 30-40 хвилин стояти. Вы навіть комплексний обід можете встигнути з´їсти.
На заправках є готові салати зелені з заправкою в одноразових боксах. Купити можна його і поїсти в автобусі потім
Мамаша в бигудях• 11 июня 2024
В потяг їжу краще купити десь в супермаркеті після автобусу.
Бо що там вже буде за свіжість після 1.5 доби дороги
Мизимец• 11 июня 2024
Бутерброди з напівтвердим сиром, огірок, вода. Мені такого набору достатньо. Солодке та фрукти не беру, щоб зайвий раз пити не хотілось.
Блакитна устриця• 11 июня 2024
Декілька відбивних огірки оливки...сири які любите... Пиріг....
годовасик• 11 июня 2024
Я люблю мясо, поэтому беру колбаски типа кабаносы, мясные слайсы.
ПешитеБесАшипок• 11 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Якого терміну придатності ті салатики ?
Я б таке ніколи в дорогу не брала.
автор Позаземний розум • 11 июня 2024
О, оливки запишу. Ще думала, про горіхи, взяти якесь асорті. Правда, калорійні дуже, але забити голод швидко можна
Мамаша в бигудях• 11 июня 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Якого терміну придатності ті салатики ?
Я б таке ніколи в дорогу не брала.
Ви ніколи не бували на великих заправках, де є кафе і кулінарія?
Смурфик• 11 июня 2024
Отакі пакети брала
автор Позаземний розум • 11 июня 2024
Ответ дляСмурфик
Отакі пакети брала
Де гріли цю кашу? Чи так їли
Смурфик• 11 июня 2024
Ответ дляПозаземний розум
Де гріли цю кашу? Чи так їли
Так, бо спека, вона не холодна а така собі, кімнатної температури, їсти можна коротше.