Розкажіть що вам найбільше сподобалось? В яку пору року були і де жили?
Ответ дляBolesia
А що ви хочете від Ньюйорка?
Ви вмієте читати?
Ответ дляbegovelik
Есть планы, проехать вдоль восточного побережья США с посещением всех ключевых городов и вдоль западного
В яку пору року ви плануєте це зробити і на чому?
Ответ дляanna-anna-anna
Найкраща пора року тут-осінь
О! Ви там живете?
Бо я якраз планую осінню, була літом і зимою, все класно, але все ж хочу коли золота осінь. Не підкажете які це дати приблизно?