Цибулька зла• 11 июня 2024

Як достукатись до мами, щоб встановили діагноз дитині?

В дитини спектр зі збереженням інтелекту, дитина контактна, але дуже важко мати таку дитину в класі, без наявності помічника. Дитині потрібна постійна допомога у всьому.
Мама на контакт не йде взагалі, вважає, що це такі особливості дитини. Але маючи на руках документи з діагнозом, можна оформити інклюзію і отримати помічника вчителя, який врятує ситуацію. Мама не чує. Розмовляв вже директор та психолог. Там стіна.
Але дитина не зможе вчитися в такому ж форматі і не дасть вчитися іншим.
Що зазвичай робить керівництво в таких ситуаціях?
Для драки• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Саме так. Дитині потрібно допомогти
І саме головне, що є така можливість але ж потрібні відповідні документи
А допомогти вашому розумінні це посадити приставку до дитини, яка просто полегшить вам життя як вчителю? Звичайно так зручно. Але це не про допомогу.

Аноним_1857• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
По поведінці, погляду, шаблонним діям, не розуміння емоцій інших, проблеми з організацією, фізичним розвитком, зосередженістю, вона живе в своєму світі, дуже часто не відрізняє реальність від видуманого і тд, також в дитини є виражена дислексія.
Ну ви ж не лікар. Я в дитинстві була замкнутою дівчинкою. Не контактною, сором´язливою. То мені теж, мабуть, діагноз поставили.
Аноним_1857• 11 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ви не стикались з хворими дітьми. Це просто жесть щодня і стрес для всіх оточуючих. Це не про непослушну дитину, а хвору ментально.
Давайте згадаємо чернігівських дівчат, які побили до напівсмерті однокласницю. Вони без діагнозу.
Аноним_1857• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Саме так. Дитині потрібно допомогти
Ви хто в цій історії?
АБВГДэшница• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
І ні слова про те, щоб відрахувати
Я пишу лише про допомогу такій дитині
Ну так помогите, а не заставляйте сделать так, чтобы они принимали помощь. Честно говоря, я не знаю в чем выражается конкретно помощь у сопровождающих. Это поднять карандаш с пола, дойти до класса, прочитать номер кабинета, объяснить в классе то, что в данный момент говорит учитель или успокаивать разбушевавшегося ученика?
Їжак в панчохах• 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Слушайте, в моих 80-х тоже были такие дети. И никто им диагнозы не ставил. Понимаю, что хочется , чтобы были одни адекватны, но увы.... Просто поймите, сегодня искбючите тех кто мешает учиться, завтра тех кто мешает дружить, послезавтра тех кто говорит неправду. Если вашему ребенку не подходит этот формат обучения, переведите в другой класс, школу
Були такі діти і ними не займалися - і що в цьому хорошого? В той час як могли допомогти, а не бросити дитину з проблемами, хай як зможе, так і ’випливе’.
Весёлая морковка• 11 июня 2024
Ответ дляДля драки
А как же раньше учителя работали без инклюзии? Привыкли уже по максимуму облегчать жизнь за счёт других.
А раньше особенные дети учились в корекционных класах \школах и не было никакой инклюзии. Поэтому здоровые дети в классе могли учиться спокойно .

Для драки• 11 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Неправда, в кор классах тяжёлые, а речь сейчас про Аспергера,они точно учились в обычных класах
Весёлая морковка• 11 июня 2024
Ответ дляДля драки
Если он вели себя неадекватно , срывали уроки , не давали другим детям учиться , то и их определяли в другие учебные заведения.
автор Цибулька зла • 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Якщо я буду допомагати одній дитині весь урок, то хто буде вчити інших 29?
Дитина взагалі не сидить на місці, може виходити, відкривати вікна, сідати їсти, і тд.
АБВГДэшница• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Вот я уже поняла, что вы учитель. И все таки вы не ответили, что и как должен помогать этому ребенку. Я просто никогда не видела такого гайда ( Стюарта) сопровождение в действии
автор Цибулька зла • 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Писала вище.
АБВГДэшница• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Писала вище.
Судя по ответу, стюард должен забирать еду, бегать отрывать его от окна, не давать встать со стула, и не отходить от двери, чтобы этот ребенок не вышел. Правильно?
автор Цибулька зла • 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, він зможе йому допомагати робити завдання, пояснювати, допомагати в розвʼязанні, супроводжувати скрізь.
Ангелок з ріжками• 12 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Зверніться до свого директора і хай він розбирається в даній ситуації. Не Ви приймали цю дитину в школу, то і не Вам це розрулювати. Вчитель повинен охопити весь клас, а не одну дитину. Якщо дитина інклюзивна, то повинен бути асистент вчителя. Ви як класний керівник підіймайте це питання перед керівництвом і хай воно пояснює мамі , сзиває комісію і бере на себе відповідальність.
Почитайте свою посадову інструкцію, що Ви повинні робити.
автор Цибулька зла • 12 июня 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ви читали тему?
Дирекція розмовляла, мама не розуміє, що в дитини проблеми, вона вважає, що то таких характер в дитини
Ангелок з ріжками• 12 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ви читали тему?
Просто поговорити мало. Є певна процедура.