Цибулька зла• 11 июня 2024
Як достукатись до мами, щоб встановили діагноз дитині?
В дитини спектр зі збереженням інтелекту, дитина контактна, але дуже важко мати таку дитину в класі, без наявності помічника. Дитині потрібна постійна допомога у всьому.
Мама на контакт не йде взагалі, вважає, що це такі особливості дитини. Але маючи на руках документи з діагнозом, можна оформити інклюзію і отримати помічника вчителя, який врятує ситуацію. Мама не чує. Розмовляв вже директор та психолог. Там стіна.
Але дитина не зможе вчитися в такому ж форматі і не дасть вчитися іншим.
Що зазвичай робить керівництво в таких ситуаціях?
Дайте подуться• 11 июня 2024
Нічого. У нас кожен має право на середню освіту. На жаль, поки сама не захоче, ви не змусите
Коханозадовільна• 11 июня 2024
Нічого. Бо інклюзія це право дитини, а не обов´язок матері.
Ситуація патова, на жаль.
Іноді батьки знають про діагноз дитини, але вони ж не зобов´язані вам про це повідомляти
Ситуація патова, на жаль.
Оля_с_киркою• 11 июня 2024
Співчуваю. Ви нічого не зробите. Може допомогти колективна заява що дитину перевели. Якщо ви вчитель то співчуваю
Коханозадовільна• 11 июня 2024
Ответ дляАноним_1857
А як ви встановили діагноз?
Отак і встановила :) проблемна незручна дитина в школі, з якою ніхто не може справитися.
Дайте подуться• 11 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Не одна, а багато заяв. І підстави значні для переводу. Ну і знову ж таки згода матері на перевод
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляАноним_1857
А як ви встановили діагноз?
По поведінці, погляду, шаблонним діям, не розуміння емоцій інших, проблеми з організацією, фізичним розвитком, зосередженістю, вона живе в своєму світі, дуже часто не відрізняє реальність від видуманого і тд, також в дитини є виражена дислексія.
Оля_с_киркою• 11 июня 2024
У нас така дитина була в садочку, всі просили обстежити. Всім видно було але баба і мати були непохитні. Дитина необучаєма зовсім. Незнаю що потім, але вихователі намучились
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Але при наявності 30 дітей в класі, це просто не можливо
АБВГДэшница• 11 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Слушайте, в моих 80-х тоже были такие дети. И никто им диагнозы не ставил. Понимаю, что хочется , чтобы были одни адекватны, но увы.... Просто поймите, сегодня искбючите тех кто мешает учиться, завтра тех кто мешает дружить, послезавтра тех кто говорит неправду. Если вашему ребенку не подходит этот формат обучения, переведите в другой класс, школу
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Дитині потрібно допомогти, але це можливо зробити тільки з помічником для вчителя.
Коханозадовільна• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Що поробиш, нема у нас такого законодавчого рішення, щоб вирішити цю проблему.
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Зазвичай значні підстави, це коли когось вже скалічили(((
Ця дитина не агресивна. Вся її агресія заводи направлена проти себе
Вероятненько• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ще раз: що саме?
Оля_с_киркою• 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ви не стикались з хворими дітьми. Це просто жесть щодня і стрес для всіх оточуючих. Це не про непослушну дитину, а хвору ментально.
Пасти Ла• 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Да что вы говорите? А в другой школе еще такой же, и в третьей тоже. У детей может и не быть диагноза, просто полное отсутствие воспитания, но бегать от них должны нормальные? Может, родители тех детей должны начать свои обязанности выполнять??
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Що саме порушує дитина на уроці? Заяви батьків зафіксовані?
Дитина може встати і виходити з класи, кудись йти.
Куди, не зрозуміло, коли питаєш, дитина у відповідь просто посміхається.
Дитина не розуміє, що якщо вибігти на дорогу, то тебе зібʼє авто, а не почнеться другий раунд гри.
Дитина через дислексію має проблеми з читанням і з розумінням прочитанного.
Якщо наприклад відміняємо математику(або що інше) і клас іде на морозиво, то все, в дитини істерика, бо не має математики, а повинна бути, або навіть якщо приходить інший вчитель на заміну, то все, дитина поводить себе дуже емоційно, може себе бити
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Дитина хвора, а не неслухняна.
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Маму на уроки запрошували? Чим допоможе вчитель ще один?
Вчитель буде допомагати вчитися, зосереджуватися, контролювати, якщо дитині потрібно вийти, вона вийде з ним.
Вероятненько• 11 июня 2024
Ответ дляЦибулька зла
Без дозволу батьків і шкільний психолог не має право займатись. Лише переконувати маму. Це важко. Це нерви. Це довгий шлях . І всеодно звинуватять вчителя, що не навчив, не знайшов підходу. Така система в нашій країні.
Тому запрошувати маму на уроку. Активізувати батьків в цьому напрямку. Ви велика молодець, що вболіваєте за дитину
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Саме так. Дитині потрібно допомогти
І саме головне, що є така можливість але ж потрібні відповідні документи
Цибулька зла
• 11 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
І ні слова про те, щоб відрахувати
Я пишу лише про допомогу такій дитині
Писати заяву у службу захисту дітей чи як там вони називаються.
У центри соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді
Можливо, требуде багато заяв.
Але наполягайте, що порушуються права тієї дитини, порушення материнських обов´язків.
І все вийде
Вони точно достукаються
Також можете писати, що порушуються права вашої дитини
І все буде добре
Можливо, требуде багато заяв.
І все вийде
Вони точно достукаються
І все буде добре
Для драки• 11 июня 2024
А как же раньше учителя работали без инклюзии? Привыкли уже по максимуму облегчать жизнь за счёт других.
Для драки• 11 июня 2024
Ответ для40ка
Можливо, требуде багато заяв.
І все вийде
Вони точно достукаються
І все буде добре
Можливо, требуде багато заяв.
І все вийде
Вони точно достукаються
І все буде добре
Вы очень далека от понимания что такое ребенок в спектре с сохранным интеллектом. В чем же нарушаются права ребенка интересно?