😭 Батько-військовий 9-річної Валерію, яка нещодавно зникла у Німеччині, вважає, що дівчинку викрали
З понеділка у Дебельні, Саксонія, тривають пошуки Валерії, яка безслідно зникла по дорозі до школи. Її батько, 32-річний Роман Г., залишився в Україні і воює проти путінських військ, пише BILD.
Коли донька зникла, у ЗСУ відпустили чоловіка, надавши звільнення. Тож Роману дозволено виїзд до Німеччини, і наразі він чекає на свої документи.
"Вже шостий день пошуків, і досі незрозуміло, де моя донька. Хочу подякувати всім, хто допомагає знайти Валерію.
Поки я захищав мирний сон українських дітей на фронті, рідна донька безслідно зникла.
Звертаюся зі своїм словом до тих, хто причетний до її зникнення: знайдіть у собі мужність повернути нашу улюблену дитину нам, батькам. Я дуже сподіваюся, що скоро зможу обійняти свою доньку", — каже батько.
Donnafugata• 12 июня 2024
Ответ дляIra1004
Уже сказали, что найденное тело, это Валерия
Ось це розриває мені серце. Ще 5го числа жінка повідомила про крики в тому районі і поліція тільки вчора перевірила ту місцевість.
Не факт звичайно, що вона довго була жива і її вдалось би врятувати, але хоча б по гарячих слідах можна було б вийти на вбивць.