Мизимец• 12 июня 2024
Чи може цукор 7 привезти до проблем з очима?
Мизимец
• 12 июня 2024
Лікар написав
Вікова макулодистрофія,
або вікова макулярна дегенерація (ВМД) – хронічне прогресуюче захворювання, що вражає центральну область сітківки ока – макулу – і веде до втрати центрального зору
Але каже шо це не може бути від такого цукру
В бабусі теж проблема із сітківкою була, глаукома - це може бути наслєдственне?
Вікова макулодистрофія,
Удальонка• 12 июня 2024
Може, але набагато небезпечніше різкі коливання-від 2 до 7 за добу(наприклад)
Удальонка• 12 июня 2024
Ответ дляМизимец
Лікар написав
Вікова макулодистрофія,
Це не від цукру.
Глаукома може бути спадковою, потрібно регулярно перевіряти вот
Ответ дляМизимец
Лікар написав
Вікова макулодистрофія,
У меня макулодистрофию поставили в 38 лет. Сахар в норме. Там другие причины совсем.
Уколы в глаза назначили?
ПесиКот• 12 июня 2024
Так, може. Лікар свекруху попередив, що якщо буде їсти все підряд будуть проблеми з зором і судинами в першу чергу. П.С у свекрухи діабет
Идууу--уууу блин• 12 июня 2024
это не от сахара. У другая родители-диабетики, такого нет, а он не диабетик и такое есть.
Мизимец
• 12 июня 2024
Ответ дляПесиКот
А це може бути через цукор?
Мизимец
• 12 июня 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
А це може бути через цукор?
Я на хвилинку• 12 июня 2024
Ответ дляУдальонка
Ну, 2 уже гипогликемия и это бывает только у диабетиков.
У остальных печень выдаст из запасов и не даст глюкозе упасть ниже 3,3.
Вообще, у всех большие колебания.
Натощак сахар нищкий, после быстрых углеводов - высокий.
Когда сдают сахарную кривую, нормы натощак до 6, через час после еды до 10, через 2 часа до 7,8.
То есть это показатель очень динамичный.
Главное, чтобы большую часть времени человек не был на высоких сахарах.
Вообще, у всех большие колебания.
Мизимец
• 12 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Вообще, у всех большие колебания.
А може купити такий глюкометр який вітається на руку?
ПесиКот• 12 июня 2024
Ответ дляSo_so
Это, наверное, про диабетическую ретинопатию предупредил
У свекрухи цілий букет, вже сліпне потрохи, окуляри не допомагають але сахар тримати в нормі не може. В стрпості автор запитала чи можуть бути проблеми, а вже потім я побачила далі вона діагноз написала
Я на хвилинку• 12 июня 2024
Ответ дляМизимец
Конечно, если есть такая материальная возможность.
Пані з калабані• 12 июня 2024
Ответ дляМизимец
Лікар написав
Вікова макулодистрофія,
Да, это может быть наследственным