ЯниЯ• 12 июня 2024
Поїздка автобусом добу
Їдемо з дитиною 7 років. Їхати добу. На форумах пишуть брати з собою плед в автобус. Чи дійсно він потрібен. Беремо кофти на всякий
Результат:
вже голосів:
28 (46.67%)
Брати
17 (28.33%)
Не потрібен
15 (25%)
Подивитися результати
Лорка-хлорка• 12 июня 2024
Я їхала автобусом з альф тур. 30 годин. Дуже класно доїхали. Діти 11 та 4 роки. Плед так у нас був. Дуже був у нагоді
КараПузовна• 12 июня 2024
Мне лично в плед кутаться не удобно. Потом таскать его с собой везде. Я не люблю.
Теплые кофты, теплые носки - вроде достаточно, чтоб не замерзнуть.
Пенек Возмездия• 12 июня 2024
Ми ось с дітьми їхали півтори доби. Їм я взяла пледи, хоч у автобусі була дуже комфортна температура, діти вкривались, бо так їм було комфортніше спати. Мені вистачило спортивної кофти. Але у нас маленькі пледи, поклала їх дітям у рюкзаки
Снегопадка• 12 июня 2024
Як раніше писали, надувна подушка, дуже корисна річ, іще бутилка води 1.5 літра на кожного, печиво і бутерброди
Лукава_Кiшка• 12 июня 2024
Даже потрібен. У нас в автобусі їх навіть продавали . Тільки невеликий та легкий
жижифреймут• 12 июня 2024
Я не брала, їхали майже 40 годин. Але я взяла теплу сорочку оверсайз, якою і накритися можна, і вдягнути під час зупинки
Незнакомлюся• 12 июня 2024
Берите теплые вещи и пляжные полотенца. Так комфортнее (если вы на море собрались).
Мне даже в самолете холодно.
Фізик-ядерщик заочно• 12 июня 2024
У мене є такий рушник, котоновий, не махра, десь 1.8×1 , завжди беру його дитині. Багато місця не займає, скоріше це, щоб дитина закуталась, наче так затишніше їй
Астановитесь• 12 июня 2024
Я беру пляжные полотенца ,из модно на травке расстелить, укрыться итд
Видящие_помогите• 12 июня 2024
Ответ дляПошаманю
А взагалі тяжко їхати добу? Теж скоро поїздка.
Сутки нормально
Джонсонюк• 12 июня 2024
Смотря каким перевозчиком едете, раньше ездила эколайнс, они всегда пледы давали. Вот сейчас планирую поездку flixbus, интересно у них дают или нет.
Щедрик ведрик• 12 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
Беру ребенку плед надувную подушку и надувную подушку под ноги
Надувна подушка під ноги, це яка? Зручно з нею? Чи тільки дітям зручно? І надувна для шиї - типу воротнік? Яка зручніша- надувна чи така з тканини з наповнювачем?
Можу брикнути• 12 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Да удобно я ставлю ребенку под ноги и сама на нее ноги ставлю .под голову беру обычную надувную маленькую . Но мне кажется обычная небольшая удобнее но тягать ее не хочу
Можу брикнути• 12 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Такая надувная забыла добавить
Кундалина• 12 июня 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви влітку їхали, в яку країну?
Щедрик ведрик• 12 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
Такая надувная забыла добавить
Шось я не дже розумію. Ті подушки для дітей? Дорослій людині як її помістити між сидіннями так щоб ноги ще й покласти? Надуваються мабуть насосом? Треба ще і його мати теж.
Можу брикнути• 12 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ребенок ноги протягивает я сижу так и смотрю фильмы ноги не отекают
Щедрик ведрик• 12 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
В вашем случае понятно. А если сидят двое взрослих? У вас по ногами она поместится?
Можу брикнути• 12 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
В том году все ок было
Щедрик ведрик• 12 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
В том году все ок было
Просто предстоит двухдневний переезд. Вот и думаю как удобнее ехать. Если я возьму подушку, сосед не будет ущемлен в пространстве для ног?
Можу брикнути• 12 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
У нас много неадекватных поэтому не знаю даже . Хотя соседу она мешать не будет
Лорка-хлорка• 12 июня 2024
Ответ дляКундалина
Ви влітку їхали, в яку країну?
Із Болгарії в київ. У липні