ЛеньГуглить_правда• 12 июня 2024
Петиція до Президента України про необхідність економічного бронювання
Шановний пане Президенте,
Ми, громадяни України, звертаємося до Вас з проханням запровадити економічне бронювання в нашій країні у зв´язку з війною, яка продовжує завдавати серйозних збитків нашій економіці та суспільству. Враховуючи важливість підтримки економічної стабільності під час воєнного стану, ми пропонуємо наступні аргументи на користь економічного бронювання, базуючись на напрацюваннях пана Наталухи.
Фінансування ЗСУ: Економічне бронювання забезпечить стабільне фінансування Збройних Сил України. Громадяни, які не можуть брати безпосередню участь у бойових діях, повинні мати можливість підтримувати армію фінансово. Це може бути реалізовано через фіксовані внески, які здійснюватимуться на регулярній основі. Таким чином, ми забезпечимо постійний притік коштів на потреби оборони.
Зменшення інфляційних ризиків: Економіка країни також потребує підтримки в умовах війни. Економічне бронювання допоможе зменшити інфляційні ризики та стримувати зростання цін. Це надасть додаткові важелі для уряду в управлінні економічними процесами та підтримці стабільності національної валюти......
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Я как жена военного против такой петиции и думаю другие жены тоже. Мне нах не нужна ваша экономическая помощь, мне нужно чтоб ваш муж пришёл и сменил моего❗️❗️❗️
Он не сменит вашего, просто пополнит ряды, но если все уйдут на фронт вашему не из чего будет платить зарплату.
Брюлик в стразах• 12 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Но Вы будете иметь возможность забронировать важного для предприятия специалиста.
Це хороша тема для маніпуляцій. Чи не буде Закон приводом зняти бронь з тих, хто не в змозі платити 20 тисяч і бронювати тільки керівництво як «важливих спеціалістів»?
Пенек Возмездия• 12 июня 2024
Ответ дляПургену мне
А уже подписан закон про демобилизацию или это пока на уровне мечты?
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Богатенькие менагеры из Киева опять хотят купить себе безопасность.
Нет смысла забивать гвозди ноутбуком. Есть такая поговорка
ЛеньГуглить_правда
• 12 июня 2024
Ответ дляКатастрофа
Ощущение, что не понимают этого....
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Скорее закон для депутатов их родственников, детей и знакомых. Открыл фирмочки, скинулись по 20 шт и живут.
Все остальные пусть за них воюют
У депутатов и так бронь
Пургену мне• 12 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
На уровне мечты
Добра всем!• 12 июня 2024
Є знайомий, дуже заможна людина, один з бізнесів - оптовий продаж габаритної продукції, у штаті 10 водіїв фур. З останніми законами люди виїжджати бояться
Приходить він до військових і каже, мені треба забронювати, хоча б, 5 людей, давайте я для ваших потреб куплю щось корисне на 30 тис уе, а ви мені на цих водіїв бронь зробите. Ні, не можемо, ніяк.
Тоді він знаходить ´контакти´ в ТЦК , дає у кишеню воєнкому по 5 тис уе за кожного і оформлюють відстрочку на 6 міс.
Краще б ці гроші пішли безпосередньо на потреби ЗСУ., а не на хабар...
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Тут все сложнее, многим предприятиям нужны люди, вроде грузчиков, они не будут за них столько платить.
Вообще я за то, чтобы давали бронь на всех нужных сотрудников.
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А управленцы не важные специалисты?
ВільнаНазавжди• 12 июня 2024
Ответ дляКатастрофа
Содержание одного военного в 2024 году обходится бюджету Украины примерно в 1,2 млн гривен в год.
Готовы платить такую сумму за год отсрочки - создайте петицию и я ее подпишу.
ЛеньГуглить_правда
• 12 июня 2024
Ответ дляДобра всем!
отличный пример
Ухахайкина• 12 июня 2024
Ответ дляКатастрофа
Ну я,например, за экономическое бронирование, но я очень хорошо понимаю эту женщину. Нафиг ей нужна зарплата мужу, она хочет, чтоб его сменили и вернули домой живым и без зп. Мы вообще можем обсуждать эту тему только благодаря таким,как её муж.
Брюлик в стразах• 12 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Вашого чоловіка можуть замінити тилові військові, а не цивільні
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А почему вы считаете, что это один человек платить должен?
Ну и нет смысла, выезд дешевле стоит
Ухахайкина• 12 июня 2024
Ответ дляДобра всем!
Вот! То,что я написала выше. Такие люли найдут способ не служить, только через взятки. Так пусть лучше официально будет
Пургену мне• 12 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Он у меня военным не был и рядом с ним такие же. Поэтому, что может один, может другой.
Мядуза аля моргонер• 12 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
По факту это будет так,оплатят за шишек,которые нафиг не нужны ,а простые работяги как были ни с чем так и будут, это и есть разделение на богатых и бедных,ну и айтишников всех забронируют,для них те 20 тыс пыль
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляУхахайкина
Давайте быть реалистами, его не сменят. А в подобном сценарии он ещё может остаться без денег и необходимого (не забывайте, что из помощи мы не покрываем обеспечение военных потребностей)
Брюлик в стразах• 12 июня 2024
Ответ дляКатастрофа
А управленцы не важные специалисты?
Як людина, що пропрацювала в бюджеті 10 років скажу - що це паразити, а не спеціалісти
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Поэтому логично делать бронь для тех, кто нужен предприятию не смотря на сумму его ЗП.
ДелайКак_Я• 12 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Його ніхто не просив і не змушував з простих людей. Відстаньте від інших.
Катастрофа• 12 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Мы про частный бизнес
Брюлик в стразах• 12 июня 2024
Ответ дляУхахайкина
Ця петиція не має жодного відношення до ротації і заміни її чоловіка
ВільнаНазавжди• 12 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Тыловые военные - то те же гражданские, которых мобилизовали. Как собственно и муж автора комментария.
Балаболка• 12 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Тобто бідних на убой?
ці кошти не може платити людина, це тільки підприємство може сплатити за свого співробітника.
То причому тут бідні?
Ухахайкина• 12 июня 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну так я это понимаю прекрасно.
Повторюсь, я за жконом бронирование, но я очень хорошо понимаю эту женщину.
Брюлик в стразах• 12 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Тобто Вам подобається, що Ваш невійськовий прикриває дупи військових, які всі роки незалежності вчились і жили за наші податки?