З горіха зерня• 12 июня 2024
Хто їхав в цьому році Болгарію за скільки доїхали?
Цікавить часза який доїхали,оператор каже приблизно 24 години,але можуть бути затримки.виїзд з дніпра.їдемо автобусом.дякую за відповіді.
Прагматик флегма• 12 июня 2024
Різний час. Залежить від кордонів - а їх чимало. Діти їхали на збори 32 години тиждень тому з Києва
З горіха зерня
• 12 июня 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Дякую
Мадам Подлинник• 12 июня 2024
Знайома вчора доїхала, 32 години з Києва. Через несприятливі погодні умови в Румунії
Нехай щастить• 12 июня 2024
Ответ дляКуплю орехи
З Дніпра до Сонячного берега - 29 годин.
Підкажіть, будь ласка, на кордонах речі оглядають? Дякую
Куплю орехи• 12 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Поїхала моя колега, поки не можу підказати. Подробиці дізнаюся по її приїзду.
Швидкоруч• 12 июня 2024
Мій страшний сон.
40 годин+ практично з початку шляху зламався кондиціонер в автобусі спека ...
назад їхали заблукали десь у Румунії+ закінчилося пальне о 6 ранку. Доїхали за 36 годин
До Запоріжжя,з повним автобусом дітей різного віку. Їздили на турнір
Байрактарна• 12 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Мій страшний сон.
Яким перевізником їхали?
Швидкоруч• 12 июня 2024
Ответ дляБайрактарна
Яким перевізником їхали?
Знаю точно,що машина з Дніпра була,у нас таких не було
Борщик• 12 июня 2024
Снова Вы, та тема не пошла что ли. Пошлите меня пожалуйста, что бы я не была в догадках, что это другой Автор темы.
Светка-пипетка• 12 июня 2024
Ребенок ехал в это воскресенье в лагерь. На границе Порубное, Черновцы простояли 8 часов(( на украинской границе.
Млинець Мій• 12 июня 2024
Син в суботу зранку о 7.00 виїхав з Дніпра, у неділю були десь о 17.00 в Кітені. Довго стояли на кордоні з Румунією
Пацан к успеху шел• 12 июня 2024
З Одеси до Святі Власа за 18 годин.Ти ми їхали переправою Орлівка - Ісакча.
Стояли 2 години в Орлівці, потім вже на кордоні Румунія- Болгарія десь годину.
Молдавську не проходили, бо транзитом.
З горіха зерня
• 12 июня 2024
Ответ дляБорщик
Не зрозуміла
З горіха зерня
• 12 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Мій страшний сон.
Боже,мене в жар кинуло від вашої розповіді🙄
Ms. Анонимная• 12 июня 2024
Їхали з Одеси.В 13.00 виїхали і о 9.00 ранку наступного дня вже були в готелі.
Нехай щастить• 12 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Молдавську не проходили, бо транзитом.
Малая еще та• 12 июня 2024
Ответ дляБорщик
Якщо тема не цікава - ПРОСТО НЕ ВІДКРИВАЙТЕ ЇЇ І НЕ ПИШІТЬ ГАДОСТІ
Швидкоруч• 12 июня 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Так тоді було не до жартів,зараз вже виглядає не так жахливо, але більше так не хочу
Пацан к успеху шел• 13 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Ні не оглядали взагалі
Квітка Миру• 15 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
Мій страшний сон.
Когда это вы ездили? Долго стояли на таможне в Черновцах?