Весняний Марафон• 12 июня 2024

Стокгольм аеропорт

Дівчата, підкажіть по Стокгольму, хто був.
Якщо приліт туди нічний о 1 годині ночі, а поїзд і автобус тільки о 5-6 починають курсувати, то буде там посидіти поспати, щоб не на вулиці? 🙏
Бачу_майбутнє• 12 июня 2024
не була, але не думаю, що аеропорт Стокгольма настільки дріб’язковий, щоб не було залу очікування
https://skybooking.ua/airport/stockholm-arlanda-ai...

Gleva• 12 июня 2024
Спробуйте знайти сайт цього аеропорта, там буде описано багато про що
ЯниЯ• 12 июня 2024
Арларда чи Скавста? Який саме аеропорт?
автор Весняний Марафон • 12 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Арларда чи Скавста? Який саме аеропорт?
Є можливість і райнеіром в Арланда. Або віззаір в Скавста.
Тоді або в аеропорту шланга ночувати, бо ранній виліт о 6. Або вже в Арланда прилітати о 2 ночі.
І те, і те не фонтан, але Стокгольм подивитися охота.
бибизяна• 12 июня 2024
була в Арланда. він малесенький, як наш Запоріжжя чи Одеса, але є де посидіти
ЯниЯ• 12 июня 2024
Ответ длябибизяна
Скавста ще менший))) і десь в лісах) і їхати до Стокгольма півтори години. Ще й квиток на автобус коштує, майже як квиток на літак)))
printerman• 12 июня 2024
Арланда достаточно большой аэропорт.
Там 4 терминала. При входе в терминал 2 точно есть скамейки, на которых можно вздремнуть пару часов. В остальных терминалах тоже я думаю есть.
В прошлом году по украинскому паспорту проезд был бесплатный. Как сейчас не знаю. Цены на проезд бешенные.
Как добраться бюджетно в Стокгольм:
Рядом с терминалами есть автобусные остановки. Маршрут 583 до станции Мерсте. И оттуда электричка прямо в центр Стокгольма.