АБВГДэшница• 12 июня 2024

Порадьте, будь ласка, готель в Болгарії.

Їду вперше в Болгарію, з дітьми. Бюджет - до 15 тис. грн на одного, все включено, море, щоб мілке, близько і з безкоштовними шезлонгами. Сонячний Берег. Буду дуже вдячна за поради.
А Я Самая Самая• 12 июня 2024
За эту сумму нормальный отель только в сентябре. На лето это будет совсем плохой отель далеко от моря.

Хлопаю ресницами• 12 июня 2024
ТОже хочу на море.. Автор, поехали вместе!
А Я Самая Самая• 12 июня 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Так автор с детьми.
Или Вы тоже с детьми?
автор АБВГДэшница • 12 июня 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Давайте))) Може, разом дешевше
Почекуха• 12 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Давайте))) Може, разом дешевше
Русняві узькі вас не засмутять на відпочинку?
Girly_girl• 12 июня 2024
Вот мне попадалось такое предложение, когда я смотрела Болгарию , но мне кажется на ваш бюджет много вариантов не будет хороших
Тепличная• 12 июня 2024
а в Болгарії Готелі мають свої шезлонги? Безкоштовні? Бо бачила платні. Правда ми не на першій лінії відпочивали.

Mariia_touragent• 13 июня 2024
Ответ дляТепличная
У більшості варіантів пляжне обладнання буде платним. Але є деякі готелі, які надають його безкоштовно. Дивитись по умовах.
Мама Ивана 5• 14 июня 2024
Orel/Astoria