TikTok належить китайській компанії. Уряд цієї криїни співпрацює з Росією. Також було досліджено випадки, коли мережа ТікТок ціленаправлено поширювала дезинформацію -
Це створює загрозу для наших держслужбовців, військових і всіх громадян. Крім того, TikTok сприяє поширенню ворожої пропаганди та дезінформації.
Петиція -
Енот why not• 12 июня 2024
Ответ дляОлечка79
Так поверьте , пропаганда уже сделала свое .
Вот мой родственник например пишет недавно моему мужу. Правда родственник не спешит воевать , прячется от тцк. Обратите внимание на слог 😂
а, китайцы за кацапов воюют ? :-))) шедеврально.
Енот why not• 12 июня 2024
Ответ дляCarin
Один святой шая-марафон останется, или как эта х-я за госсчет зовется.
он уже дал трещину, еле держится на плаву.
RaminaSonne• 12 июня 2024
Ответ дляkh0110
У меня один вопрос, а чего транзит газ не заблокировали сразу?)
Здрасьтє.
А партнери б образилися. Перестали б давати допомогу. Правда, вона була б вже й не потрібна, бо таким чином партнери б перестали й спонсувати цю війну, зливаючи Росії мільярди за газ... Ну, тоді не знаю... Діждемось-но маньки. Вона продовжиме думку, чого перекрити газ категорично ніззя.
RaminaSonne• 12 июня 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
нехай блокують. в мене його нема. живу нормально.
Пральна.
А я помадою не користуюся, підбори не ношу.
Відмінити к хє...м!
Ответ дляRaminaSonne
Здрасьтє.
Так отож, но всем нормально, что люди умирают, а газ перекрыть низзя...
Natal_ka91• 13 июня 2024
Впн щетне заблокували, так що не дочекаються) вже тг хотіли заблокувати. Не так просто свободу слова заткнути в Україні
БальзаковскийВозраст• 13 июня 2024
Що мелять? Коли це цілеспрямовано Тік ток поширював дезінфу? Хіба що самі люди