Ні за холодну воду• Изменено 13 июня 2024

Кто работает за минималку какую обувь покупаете?

Если одежду ещё можно по 5 лет носить, то обувь..снашивается
Ждушечка• 13 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Адекватный человек не будет рассматривать чужие ногти на ногах под сандалиями и тем более писать об этом на форуме.
Я вообще-то обувь комментировала, а не чужие ноги

Добро с Кулаками• 13 июня 2024
Не покупала 4 года,последеяя пара секонд 265 гривень и босоноги за 120
Надо осень весна,но нет денег.Зима ботинки Деми почти до босоножек
В кого тако було• 13 июня 2024
Ответ дляГрабля
Какое вам дело до чужих ногтей? Может, тем женщинам некогда сделать педикюр
Та ладно некогда. Обычная гигиена содержать ногти и ноги в чистоте и порядке.
Взяли бы лучше на заметку, что люди обращают на это внимание
Добро с Кулаками• 13 июня 2024
Хочу за 500-600 найти что
В кого тако було• 13 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
У человека есть глаза. Или вы не обращаете внимание на людей, не верю
В кого тако було• 13 июня 2024
Странные реакции на мои комментарии)
Грабля• 13 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Да, женщине может быть некогда сделать педикюр. Может, она работает на двух-трех работах, да еще и дома дел полно

Грабля• 13 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Не все разглядывают чужие ноги и ногти
В кого тако було• 13 июня 2024
Ответ дляГрабля
Содержать ногти в чистоте, это как чистить зубы
Дона Ко Ко• 13 июня 2024
Кроксы Изабелла буду 5-й год носить. Ещё кларкс босоножки купила в секонде, новые за 200 грн
Ждушечка• 13 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Ну если честно, то как-то пофиг у кого какие ноги
Ксерокопия ночи• 13 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Странные реакции на мои комментарии)
Нормальные комментарии . Если у вас настолько скучная жизнь , что вы на улицах рассматриваете ногти других людей , это ваши личные проблемы а не этих людей и не советчиц .
Ламборджини• 13 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Ну не новое с бирками и в красивой коробочке. Но очень приличное
Це де таке щастя? Я сама переселенка, на початку війни в чому були в тому і виїхали і довелося звертатися по гуманітарну допомогу в маленькому містечку. Взуття там було просто вбите, із ще живого були тільки туфлі на величезних підборах. Але куди в них йти
Грабля• 13 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Нет
Ксерокопия ночи• 13 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Ах , вы еще и зубы рассматриваете ... у кого почищены , а у кого нет ... Как вам это удается ? Подходите к человеку и говорите ’Открой рот !’ ?
В кого тако було• 13 июня 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Меня удивляют коменты, зачем защищать нечистоплотность?!....
Ждушечка• 13 июня 2024
Ответ дляЛамборджини
Я в Днепре. Помогала разбирать то, что принесли люди как гуманитарку. Было много обуви в хорошем состоянии. Ну конечно, приносили и дедушкин костюм с первой свадьбы, и папины туфли с выпускного. Типа раз у людей ничего нет, то пусть это г..но носят. Но было и много новых вещей и хорошей обуви.
Но и мы тоже были плохие, потому что «своим» самое лучшее отдавали или себе забирали, а потом на олх продавали 😂
Ламборджини• 13 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Зрозуміла, тобто до реальних біженців нічого і не дійшло. Приблизно як в тому центрі де я і була, переважна більшість речей були в стані, що до смітника полінуватися дійти.

А ви туди прямо цілеспрямовано йшли аби собі речей набрати і перепродати? Нічого не муляло, що це для людей багато з яких реально без елементарного були.
Бо владу у нас всі дружно лають, що наживається на війні, але і прості громадяни як я бачу не відстають. Хтось робить добре діло і віддає гарні речі, а якісь типа волонтери перепродають. Реально гидко від вашого коментаря стало.
Тушьмушьнюшь• 13 июня 2024
Авто, що тут сказати. Дуже співчуваю, бо сама в певний період жила дуже бідно і знаю як це, коли рвуться єдині чоботи, а завтра треба на роботу йти.
В мене дуже проблемна нога, широка і з високим підйомом.
Взуття завжди намагалась купити гарне.
Але і носила його по 3-5 років.
Реально в конвертик відкладала на взуття по півроку.
Зараз можу купити будь яке взуття.
Але й досі ношк сандалі , яким 4 роки, бо не можу знайти модель ,яка мені підійде. Коли порвуться, буду ремонтувати.

Ашотакоя• 13 июня 2024
Причем тут минималка, есть же ещё ЗП мужа )
Мороженная курица• 13 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Если у вас нет педикюра, не покупайте сандалии.
Это ж просто ужас с какими ногтями женщины ходят...
Ходжу в таких, нігті без покриття, ваша думка щодо моїх ніг чи мого взуття мене не бентежить
Капризуля• 13 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
У меня в этом году порвались наконец Изабеллы, купленные лет десять назад
Ждушечка• 13 июня 2024
Ответ дляЛамборджини

Як не дійшло?
Звичайно, цілеспрямовано. Своє ще з хати несла. Постільну білизну нову, рушники. Одяг дітей з бірками. Який купила, а поносити не встигли, бо повиростали. У квартирі моїй жили переселенці. Я навіть не знала, хто там був. Ключ передавали через охоронця.
Ви не розумієте сарказм і думаєте, що ті, хто працює з речами на гуманітаці собі щось беруть???
А, так. Я взяла кімоно доньці. Мене умовляли ще довго його забрати. Бо нікому не потрібно було. Нажилася, так.
І ви думаєте, що отой бу одяг хтось купує на олх? За скільки? За 5 грн?
Це, мабуть, ви скандали влаштовували через день. Що спеціально вам не рожеві штаніки відклали, як ви просили, а фіолетові
Тушьмушьнюшь• 13 июня 2024
Ответ дляЛамборджини

Чого ви дивуєтесь.
Я віддавала речі в дитбудинок. А потім моя сусідка туди пішла працювати. Каже, що всі гарні речі від волонтерів розбирають по домівках.
А ось поряд інтернат, то скільки віддавала туди речей, всі бачила на дітках, які там живуть. Так що, слава Богу, не всі такі, які як авторка того комента.
Ждушечка• 13 июня 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Чого ви дивуєтесь.
Ви не розумієте сарказм?
То теж ви істерили, коли вам відклали 6 пар 35 розміру взуття для хлопчика, що воно вже бв?
Тушьмушьнюшь• 13 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Як не дійшло?
Ви дивна.
Ви в своєму коменті написали, що забирали і продавали.
Якщо то був сарказм, то незрозумілий...
Тушьмушьнюшь• 13 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Ви не розумієте сарказм?
То ви не вмієте нормально висловлювати свою думку.
Я сарказма не помітила
Ждушечка• 13 июня 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви дивна.
Якщо то був сарказм, то незрозумілий...
Вы и правда думаете, что кто-то гребет себе домой абы взять?
Тушьмушьнюшь• 13 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Я не думаю, я знаю.
Я вже написала, що сусідка працювала в дитбудинку і працівники забирали собі гарні речі з гуманітарки.
Тому не здивована, що дорослу гуманітарку теж половинять. Дуже втомлені речі нікому не потрібні. Але майже новенькі кросики адідас для себе чи дитини заберуть не вагаючись.
Ждушечка• 13 июня 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я не думаю, я знаю.
Не забирали
Хотя все думали, что мы всё забрали, на олх продали и пошли в автосалон купили себе бмв х5