Фокус-Покус• 13 июня 2024

Дівчата, може є серед нас лікарі, чи можлива вагітність з такими показниками?

t7053• 13 июня 2024
Ответ дляФима Собак
Взагалі-то ці показники самого естрадіолу не інформативні. Хіба що може підтверджувати естрогендомінування, та і то. Зазвичай їх не призначають.
До речі додам для автора.
Таку недостатність прогестерону бажано вже корегувати. Тому що будуть розвиватись негативні наслідки есрогендомінування - ендометріоз, кісти, мастопатія та інш
Вони в лабораторіях ідуть вкупі) тому я і здала. ФСГ, ЛГ, естрадіол, пролактин. Ну такий самий комплекс, як у автора виходить.

автор Фокус-Покус • 13 июня 2024
Ответ дляФима Собак
До речі додам для автора.
Все це є, ендметріоз і кісти…
t7053• 13 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Все це є, ендметріоз і кісти…
А Ви труби перевіряли?
Фима Собак• 13 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Все це є, ендметріоз і кісти…
Тільки для корекції не кок, а препарати прогестерону
автор Фокус-Покус • 13 июня 2024
Ответ дляt7053
А Ви труби перевіряли?
Труб немає
автор Фокус-Покус • 13 июня 2024
Ответ дляФима Собак
Лікар не призначав
Фима Собак• 13 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Лікар не призначав
Шкода, шукайте іншого