Фокус-Покус• 13 июня 2024
Дівчата, може є серед нас лікарі, чи можлива вагітність з такими показниками?
Ответ дляФима Собак
Взагалі-то ці показники самого естрадіолу не інформативні. Хіба що може підтверджувати естрогендомінування, та і то. Зазвичай їх не призначають.
До речі додам для автора.
Таку недостатність прогестерону бажано вже корегувати. Тому що будуть розвиватись негативні наслідки есрогендомінування - ендометріоз, кісти, мастопатія та інш
До речі додам для автора.
Вони в лабораторіях ідуть вкупі) тому я і здала. ФСГ, ЛГ, естрадіол, пролактин. Ну такий самий комплекс, як у автора виходить.
Фокус-Покус
• 13 июня 2024
Ответ дляФима Собак
До речі додам для автора.
Все це є, ендметріоз і кісти…
Фима Собак• 13 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Все це є, ендметріоз і кісти…
Тільки для корекції не кок, а препарати прогестерону
Фокус-Покус
• 13 июня 2024
Ответ дляФима Собак
Лікар не призначав