Диви яка я пава!• 13 июня 2024

А какие виды онкологии самые "излечимые"?

Хочу на Балі• 13 июня 2024
Рак нирки
Рак грудей

Спішу - перекидаюсь• 13 июня 2024
Рак молочної залози, лімфома
Кусюче сонечко• 13 июня 2024
Удалено администрацией...
Kotaysi• 13 июня 2024
Щитовидка вроде. Лимфома Ходжкина 99%.
Мальчижка• 13 июня 2024
Щитовидная, он почти не дает метастазов
КонФФетОшка• 13 июня 2024
Все,що пов´язано з онкологією мозку не лікується
Десь так, але...• 13 июня 2024
Нам казали, що щитовидки, але тато помер від нього, тому, як кажуть, з будь якого правила є виключення, як пощастить.
КонФФетОшка• 13 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Рак молочної залози, лімфома
Мама після лікування в 2012 році карценоми 2ст живе, лікування дало багато побочок. А сестрі неходикінську Лімфому двагностували 8 років назад, лікування, рецедив був перед війною, рік померла , не витримала курсу вимокодозової
автор Диви яка я пава! • 13 июня 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Сочувствую.
А какие побочки у Вашей мамы?

Спішу - перекидаюсь• 13 июня 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Дуже вам співчуваю
КонФФетОшка• 13 июня 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Сочувствую.
А какие побочки у Вашей мамы?
Спочатку довго відновлювали слизову, десь роки два поки аналіз прийшов б більш менш норму по роботі печінки, ну і лімфостаз руки (видалено під час операції 7 лімфавузлів) з цим в нас сильно не заморожуються, але я працюю зараз над цим лімфодренажний масаж знімає набряк, 7 років мама не могла мити банку з середини через набряк
автор Диви яка я пава! • 13 июня 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Искренне сочувствую.
КонФФетОшка• 13 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дуже вам співчуваю
В житті може бути все. Все треба пережити достойно
КонФФетОшка• 13 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дуже вам співчуваю
система така, що от лікарі пролікували онкологію , лише її спостерігають, інше їх не цікавить. побочками після лікування займається дуже мала кількість спеціалістів, одиниці, немає протоколів на подальше відновлення, тіпа врятували,вижив, радуйся і тому що є
Несу пургу• 13 июня 2024
Я тільки знаю про щитоподібну залозу. І то такі види, як анапластичний та медулярний з метастазами, то прогноз суттєво поганий.
КонФФетОшка• 13 июня 2024
Ответ дляНесу пургу
Меланоми дуже не дуже
Несу пургу• 13 июня 2024
Ответ дляКонФФетОшка
В основному так.
Все що має 4 стадію це тільки роки ремісії, без можливості вилікування.
У квітні не стало через цю гидоту однієї дуже неймовірної та близької людини для мене
Несу пургу• 13 июня 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Меланоми дуже не дуже
Вона дає швидко метастази.
T_Sp• 13 июня 2024
Щитовидка, простата. Меланома, если вовремя

Безлім на все• 13 июня 2024
Очень много зависит от стадии на каторой обнаружено. Тот же рак груди 2 ст и 4 ст будет иметь абсолютно разные прогнозы. Плюс рак груди дает рецедивирование через 8-10 лет в 70 %. Опять же рак щитовидки и мочевого пузыря в большинстве случаев не дают метастазы, а значит имеют более благоприятный прогноз. Но есть куча сопутствующих факторов...
Невгамовна сила• 13 июня 2024
Ответ дляДесь так, але...
Там от возраста зависит и от типа. Чем старше человек, тем меньше выживаемость. Карцинома, в молодом возрасте, практически 100% выживаемости.
Угадайс• 13 июня 2024
Сотрудница рак груди 4 стадия , обрезали грудь. Ремиссия 18 лет
Угадайс• 13 июня 2024
Дядька рак горла скончался за 3 месяца, дед рак желудка пол года и тетка рак матки 2 года. Все проходили лечение
КонФФетОшка• 13 июня 2024
Ответ дляБезлім на все
рецидив рак груді дає протягом 5 першиї років після лікування. рецидиви ржм пісдя 10 років дуже рідкісні випадки. В мами в квітні були проблеми зі здоровям перше, що щукали це метастази, і 2 спеціалісти за напрямком дали заключення, що її стан не залежить від тої онкології, що пролікованаю.
Едимнаморе• 13 июня 2024
Ответ дляУгадайс
С 4й стадией не оперируют. Если только это не санитарная операция (когда уже распад опухоли и гниение) - но после такого люди и не живут столько лет.
Едимнаморе• 13 июня 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Нет. Обычно чем моложе пациент - тем агрессивнее рак. Молодые легче переносят лечение. Но рак пожирает их намного быстрее.
Десь так, але...• 13 июня 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Тату було всього 60, а от форма апластична карцинома, вона майже невиліковна і зустрічається в 4% випадках, отак нам ’пощастило’. Я про те, що не від органа залежить, а дійсно від форми, стадії, віку.
Невгамовна сила• 13 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Я изучала этот вопрос, когда у меня был рак щитовидки, микрокарцинома. Этот вид очень зависит от возраста, процент выживаемости снижается пропорционально возрасту.
Едимнаморе• 13 июня 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ну мы ж не только про щитовидку
Невгамовна сила• 13 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ну мы ж не только про щитовидку
А я конкретно про рак щитовидки, с ним все не так, как с другими видами. Я, слава Богу, живу уже 5 лет после операции, мне было тогда 37. Если бы это произошло в 60, то шансы на выживание были бы значительно меньше, не 90%, а 40-50%.