Фляшунька• 13 июня 2024

Військовий в Вінниці застрелив дружину

Військовий у Вінниці застрелив дружину та поранив подругу. 2 роки був на 0, приїхав у відпустку. Птср в дії. І це ще війна не скінчилась. Що ж буде після?
Петриківна• 13 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Да, как и тому на заправке ничего, оказывается люди его спровоцировали, хотя есть видео на котором он бухой и на девочку лезет с ножом ...
про заправку не видела новостей.
это ужас(((

Кидстаффовка• 13 июня 2024
Ответ дляЯ така бойова
Мій колишній, як тільки щось не так сказано, кричить - я тебе підірву, то ж я мінімілізувала контакти з ним, і себе , і дитини.
А мій колишній також військовий ,10 років вислуги ( штатний ) в зараз штабний , так раніше таке витворяв....і прикривався тим що військовий...а зараз у штабі сидить не п´є вже третій рік , мовчки , боїться що на нолік відправлять ..
Хто ще до війни вважав що тільки після контузії вони такі , то помилка і без війни творять чудеса
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не обращайте внимания. Мне вот женшина с обвинениями пишет - что я придумала, что знаю людей, прошедших Афганистан. Говорит, вру, придумываю. Не бывает такого. Разные люди вокруг )
Так я і не звертаю) Не люблю насміхатись та тролити людей, але це саме той випадок, коли хочеться це робити) Люди, або не розуміють тебе, або що вони хочуть сказати? Мабуть я не розумію)
Твердая валюта• 13 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
А может пора это прекратить?
Как?
Ну да конечно очень поможет прекратит сидение на диване и жест рука/лицо.
Кидстаффовка• 13 июня 2024
Ответ дляБез образів
Вообще по улице страшно ходить, нормальные мужчины на фронте, остались или трусливые сидящие по домам или ненормальные
А чого страшно , на машинах крутых, бизесы дома , призывного возраста не воюют и не будут. Чего их бояться , к ним никто не подойдёт с повесткой или по пьяни с ножом)
Леплю из пластилина• 13 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Как?
Обратно от того как начали
Natal_ka91• 13 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Може ви б замінили їх ?
Кого і де?
НеВРотик• 13 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Кого і де?
Військових на фронті
Natal_ka91• 13 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Військових на фронті
Тобто ви, як і поліція, вважаєте що касир спровокувала?

Звоночек• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А при чем здесь ваши сообщения к её? она людей другой нации называет чурками и душманами , и пишет о том, что убивать их было не большим преступлением, ей справедливо аргументируют, что это мерзко так писать. Вы призываете на это не обращать внимание. Прелесть. Или вам без разницы у кого поддержку искать?
НеВРотик• 13 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Тобто ви не розписуйтесь за психічне здоров´я воїнів,раз сама не служите і не знаєте,що воно взагалі таке і вас же це не торкнулось,і нічого не робите для перемоги,а то гидко таке читати...
Natal_ka91• 13 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
А ви що, шановна, робите?
І буду писати те що думаю. Якщо я не права- прошу докази в студію
Prervana• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Оля, а что случилось что вы так переобулись? То за ТЦК недавно рвали, теперь возраст жены вам не тот? В сёлах довольно рано выходят замуж. В 16 лет паспорт есть, возраст согласия- тоже с 16 лет. Что вам не так? И откуда вы знаете, сколько тот чувак служит?
Где-то в ленте было, что ему 23, жене 18, подружке 19. И что чувак 2 года служит
Меня весь этот расклад удивил, вот как бы и всё
НеВРотик• 13 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
А ви що, шановна, робите?
Я не пишу таке ,як ви ви,це не повага до військових в першу чергу.
Natal_ka91• 13 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
В чому образа? Це вже не один спеціаліст кричить, що потрібна нормальна реабілітація. Не всі з сильною психікою, війна і найсильнішого зломить. В нашій країні чомусь стидно навіть простій людині до психолога ходити
Почемучка• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
А хто смакує і чому ви пропонуєте це замовчувати та й ще ставитися до цього наче до норми - бо війна ж?
А що тут обговорювати треба? Манькін Бєлгород і ’Ванька нє дуррррак за две посадки воевать не пойдёт?’
До речі, а чому наша влада не зробить як російська - не найме воювати найманців із інших країн?
Наша влада найме робітників на будівництво з інших країн, а українців їм треба винищити. Завдання в них таке.
НеВРотик• 13 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так ви підіть побувайте в їх положенні,або підіть влаштуйтесь безкоштовно психологом в госпіталь
Чому витрачати час на жіночі форуми?!
Сусідка зверху• 13 июня 2024
Ответ дляБез образів
Нормальні з фронту повернуться не зовсім нормальними. Або зовсім ненормальними. Тут вже кому як пощастить.
НеВРотик• 13 июня 2024
Ответ дляСусідка зверху
Ще одна

Свекруня• 13 июня 2024
Ответ дляБез образів
Ну, трусливых сидящих дома вам бояться нечего
Звоночек• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вы написали дикую мерзость, а когда вам прямо на это указали, пытаетесь огрызаться и типа троллингом прикрыться? Какой троллинг?Это рагульство обыкновенное.
Губка Боб• 13 июня 2024
Ответ дляБез Баяна
Кузнецов чого не в окопах???? А на бабском форуме
Алеха чтоль ушастый? у которого баба в швейцарии инфоциганкой заделалась?
Natal_ka91• 13 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Чому витрачати час на жіночі форуми?!
Напевно, забула запитати думку рандомного користувача. Коли на вас наставлять ніж, подивимося як будете виправдовувати. Проблема є, навіть на досвіді колишніх афганців, то ж і не варто переводити стрілки.
НеВРотик• 13 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так чого не ідете вирішувати ці проблеми,а тільки їх обговорюєте та смакуєте?
Звоночек• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ви бачили, що я написала ’чурок’ в лапках?! Радянська пропаганда робила своє діло, їх вважали ворогами, так як і нас зараз, тому військові вірили, що вони роблять ’добре’ діло. А росіяни були нам весь час ’братами’, багато хто має там близьких родичів, тому вбивати їх набагато складніше. Було...
А про душманов вы написали без кавычек. Посыл вашего сообщения воняет фашизмом
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
НеВРотик• 13 июня 2024
Ответ дляPrervana
Може зрада була
Natal_ka91• 13 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Тому що завтра на місці касира чи цієї жінки можу бути я чи хтось із близьких чи знайомих. Чи це нові методички, що не напишеш, одразу переводять стрілки?
УраганнаЯ• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Ага ви написали прекрасний допис, тільки інші не побачили там прекрасного. Тобто можна робити гидоту, писати гидоту - головне не сприймати то як гидоту?
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
Я и есть фашистка, нацистка, националистка, шовинистка, расистка и прочая истка! Вы это хотели услышать?) Полегчало?)