Фляшунька• 13 июня 2024
Військовий в Вінниці застрелив дружину
Військовий у Вінниці застрелив дружину та поранив подругу. 2 роки був на 0, приїхав у відпустку. Птср в дії. І це ще війна не скінчилась. Що ж буде після?
Соня-сонятко• 13 июня 2024
Ответ дляБез Баяна
Познакомьтесь ближе ,он женщин ненавидит
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2143815
2018 год думаете не вылечился?
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Ага ви написали прекрасний допис, тільки інші не побачили там прекрасного. Тобто можна робити гидоту, писати гидоту - головне не сприймати то як гидоту?
Я написала гидоту! Вибачте, каюсь! Вам полегчало?) Ви це хотіли почути?)
Первая ласточка инфляции• 13 июня 2024
Я думала всі давно все зрозуміли, але на вихідних спілкувалась з кумом (провідний інженер в телекомунікаційній компанії, вважала його розумним), то ні, ще зарано війну закінчувать, ще не кожному дійшло до якої ями ми гребемо. Каже мені з військовими будуть працювать родичі і все буде ок
Звоночек• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я и есть фашистка, нацистка, националистка, шовинистка, расистка и прочая истка! Вы это хотели услышать?) Полегчало?)
Главное, чтобы вам полегчало, если не можете обтекать молча. Кто вы есть, я и так вижу
Я не тону• 13 июня 2024
До чого тут одразу ПТСР ліпити? Не знаючи деталей ситуації. Може там якісь зради та ревнощі, на підставі яких і агресивні цивільні, маючи вроджені проблеми з психікою, можуть втратити контроль і скоїти подібний злочин, і таких випадків тисячі.
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
С прозрением вас!) Удачи!
Хитрушка-чекушка• 13 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
А при чем здесь ваши сообщения к её? она людей другой нации называет чурками и душманами , и пишет о том, что убивать их было не большим преступлением, ей справедливо аргументируют, что это мерзко так писать. Вы призываете на это не обращать внимание. Прелесть. Или вам без разницы у кого поддержку искать?
Это еще что? Не поняла. Какая поддержка?!
Еще раз. Предложила не обращать внимание на то, что люди не хотят вникать в суть написанного.
Написала выше, что война в Афгане принесла много горя - мне написали, что я вру.
Привела в пример: люди разные.
И еще раз. Обсуждаемый автор говорит о прошлом.
Об отношении к врагу на тот момент. Вы хотите сказать, что те, кто воевал в войсках СССР, считали друзьями противника?
Автор описала, как относились в то время, понимаете?
Не свое отношение высказала, а передала то отношение.
Пишу через строчку с надеждой, что это облегчит понимание.
Привела в пример: люди разные.
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Привела в пример: люди разные.
Зря тратите время) Там шоры, либо люди гораздо моложе, они не понимают о чем мы с вами тут пишем)
Хитрушка-чекушка• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Та не. Когда возвращались с Афгана, я была подростком. Мы все понимали. Дамы-советчицы вряд ли младше подросткового возраста )
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я уже работала несколько лет, когда закончилась война) Тут разные дамы есть)
Звоночек• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Привела в пример: люди разные.
Кто так относился в то время? Такие как автор того сообщения ,что пропаганда скажет, то и будут кричать? Так думающие люди, и те, кому думать нечем были всегда.
и нечего жертвам пропаганды, которым думать нечем ни вчера ни сегодня, расписываться за всех, ваяя такие мерзкие посты
Хитрушка-чекушка• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Да, мы все разные ) Да, можно не знать много о событиях - те, кому 20-25 лет - те много не знают. Но написанное понять-то можно ) Или просто послушать, что говорит собеседник.
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Прозріння потрібно вам.
Дякую, буду молити Бога про прозріння!!!
ДаЗдраПерма• 13 июня 2024
Ответ дляБабулька
Він єбобо напевно і раніше був, але і війна додала, нікому з тих хто служив вона безслідно не пройде. Всі колишні афганці бухали безбожно
Стосовно безпосередньо афганців, знаю чотирьох, мамині колеги. Не бухав жоден. Важкий погляд був, і якийсь надлом- це так. Але що не бухали, це сто відсотків.
А, ще одного згадала... тато мого сусіда по дачі. Там майже 5 років був, професійний військовий. Наскільки я знаю, забороняє питати про той час навіть рідних, але про алкоголь мови нема. На дачі все літо, хоч рах бы побачили. Він щось із онуками лагодить весь час.(йому вже 70 із чимось, молодшому онуку 16), але щоб пив - такого немає
Хитрушка-чекушка• 13 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
Извините, но попрошу вас еще внимательно перечитать сообщение, на которое отвечайте. Или хотя бы прочесть.
И пожалуйста, постарайтесь формулировать мысли более слаженно, логически. И менее сумбурно
УраганнаЯ• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Привела в пример: люди разные.
Та ви багато чого не розумієте, пишіть хоч через строчку хоч через дві. Жалюгідне видовище, коли такі ще починають повчати когось і своє спотворене ставлення до чогось подають як норму, або намагаюся зробити винним когось у власній нездатності мислити і аналізувати.
УраганнаЯ• 13 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
От якраз яскравий приклад того, ще не завжди старість приходить разом із мудрістю. Буває приходить тільки сама старість.
Хитрушка-чекушка• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Да, я иногда переоцениваю конгетивные способности собеседника
С остальной вашей самокритикой вынуждена согласиться. Но самокритика - это первый шаг к выздоровлению. Рада за вас, вы на правильном пути.
Спішу - перекидаюсь• 13 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А чого зброя була при ньому?
Не зрозуміло, наш сусід прийшов в відпустку , випили з другом і вирішили пожартувати , прийшли до матері свого третього друга , тій 80 років хвора , не впізнала , серце схопило ледь відкачали , ну таке , був вдома десь неділю і ходив з автоматом
і весь час напідпитку
Г@Л@В@ломка• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Може у вас і старість, а у мені поки що зрілість))) Мийте ноги вже в лягайте спати)
УраганнаЯ• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вы часто переоцениваете свои когнитивные способности :))
Отдыхайте.
Послушная• 13 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
А що ви взагалі тут робите? При чому кожній темі??
Хитрушка-чекушка• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Отдыхайте.
Женщина, уделите внимание детям, вгукам, котам. Или сходите потроллить в более подходящую тему. В теме о трагедиях вы и вам подобные умудрились развернуть сrач с оскорблениями - грызню ради грызни. Может, хватит? Для склок есть другие темы
УраганнаЯ• 13 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Слушайте.
Тот юзер написал всё коротко, ясно, чётко и ёмко. А не растекался с умным видом мыслью по дереву и тонким слоем по тарелке :))
Перечитайте , что ли. Или ввиду отсутствие аргументов вам просто охота покривляться?
Мадам Подлинник• 13 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
А хто смакує і чому ви пропонуєте це замовчувати та й ще ставитися до цього наче до норми - бо війна ж?
А що тут обговорювати треба? Манькін Бєлгород і ’Ванька нє дуррррак за две посадки воевать не пойдёт?’
До речі, а чому наша влада не зробить як російська - не найме воювати найманців із інших країн?
І це було б значно дешевше. Убили негра- ну що ж - така його доля.Зате не треба платити пенсію його дітям і батькам, оплачувати пільги і т.д. Напруженність в суспільстві значно б спала. Читала, що на раші того і почали запрошувати найманців, бо боялися, що мобілізація може викликати вибух незадоволення в суспільстві. Хоч кацапи і протестують на колінах, але влада побоюється
Послушная• 13 июня 2024
Ответ дляФляшунька
Дивлячись де служив. Якщо в тилу, то може й нічого.
В тилу - то і не служив значить, а гарно примазався. Якщо два роки в тилу