Носки на подтяжках• 13 июня 2024

Дитинство в безпеці: благодійний проєкт «Антошки» до Дня захисту дітей-2024

День захисту дітей

Зараз українські діти потребують найбільше захисту. У зв'язку з цим мережа дитячих магазинів «Антошка» разом із благодійним фондом SavEd, який спеціалізується на відновленні доступу до освіти та створенні безпечних укриттів у школах і дитячих садках, започаткували новий благодійний проект.

Детальну інформацію про проект та умови участі можна знайти за посиланням: antoshka.ua.

Щорічно до Дня захисту дітей «Антошка» готує щось особливе для своїх маленьких клієнтів. Цього року головним пріоритетом стала безпека дітей. Це те, чого найбільше потребують українські діти, і те, про що найперше думають їхні батьки, коли чують сирену. Цьогорічний благодійний проект «Антошки» спрямований на створення безпечного простору для малюків. Разом із БФ SavEd, який має значний досвід у реалізації подібних проектів, мережа магазинів «Антошка» збирає кошти для облаштування бомбосховищ у п'яти дитячих садках у різних містах України: двох в Одесі, двох у Миколаєві та одного в Кривому Розі.

Бомбосховище в дитячому садку має бути не лише укриттям, а й місцем, де дітям буде безпечно, цікаво та комфортно навіть під час тривоги. Тому такі укриття необхідно обладнати зручними меблями, якісним освітленням, ліхтариками, кулерами, а також яскравими книжками, розвиваючими іграми та різноманітними іграшками. Все це потрібно для того, щоб діти могли проводити там час без стресу.

Щоб перетворити дитячі бомбосховища на такий безпечний і комфортний простір, мережа дитячих магазинів «Антошка» домовилася з партнерами-постачальниками про передачу частини доходу від продажу певних товарів на рахунок благодійного фонду. Ці товари будуть виділені спеціальними яскравими воблерами, щоб покупці знали, що вони роблять добру справу, допомагаючи дітям.

Благодійний проект від «Антошки» триватиме з 30 травня по 30 серпня. Амбасадоркою стане відома співачка та мама трьох дітей Світлана Тарабарова. Долучайтеся до нас! Адже українські діти заслуговують на безпечне, веселе та щасливе дитинство. Давайте разом підтримувати наших дітей!

Довідка про компанію:

Більш ніж 25 років дитячі магазини «Антошка» , надаючи кращі товари та послуги, допомогають батькам ростити дітей здоровими, розумними та модними. Це унікальний формат дитячих магазинів України, де можна знайти товари усіх дитячих категорій Іграшка, Одяг та Взуття, Харчування та Догляд, Меблі. В «Антошка» є все, що потрібно дітям, і діти тут завжди щасливі!

аntoshka.ua

Insta: antoshka.ua

Fb: antoshcacom

0 800 306 063