Не рахую, а вважаю• Изменено 14 июня 2024
Больові відчуття під час інтиму як наслідок зниження лібідо
Раніше такого не було. Бажання виникало та була часто ініціатива з моєї сторони. Зізнаюсь, партнерів у молодості було багато.
Коли вийшла заміж, народила дітей все якось пішло на спад. З чоловіком практично ніколи не маю бажання займатись сексом. Для мене це стало повинністю, яку потрібно відбути. Під час процесу я думаю про що завгодно, але не про секс. З подивом згадую, як раніше була ініціатором і завжди була «за».
Чи може це бути повʼязано зі згасаючим лібідо? Гормональне?
Після народження дітей інтиму практично не хочеться, а якщо він трапляється (зазвичай за ініціативи чоловіка) - хочеться швидше припинити, виникають больові відчуття.
Це може бути психосоматичне? Небажання сексу через низьке лібідо = больові відчуття ?
Признаюсь, у мене навіть такі думки, що мене гвалтують. До того неприємно буває (
Млинці зі смайликом• 14 июня 2024
Мужа скорее всего не любите, вышли потому что вариант хороший
Огірок та Помідорчик• 14 июня 2024
Автор, в мене так само. Лише із тією різницею, що в мене прийшов клімакс. Раптово, наче вимкнули світло. Завжди бувало бажання, майже завжди,але залежно від циклу-коли більше, коли менше. А тепер, просто жах. Нові відносини, чоловік ласкавий, а мені то ні до чого. Впевнена, що гормональне
Летчица• 14 июня 2024
Ну, по-перше - вас дійсно гвалтують. Так, з вашої мовчазної згоди але це так і називається - добровільне згвалтування. І вочевидь, якщо така ситуація влаштовує вашого чоловіка, то стає зрозумілим, чому він не викликає бажання. По-друге, так, зміна гормонального фону, постійна втома, стрес вбивають лібідо у подавляючої більшості жінок. На щастя, маючи гарного партнера, потім, через декілька років все налагоджується. Але це не ваша історія, ваш чоловік вам не дає такого шансу.
Доречі, ось нещодавно, в Америці були проведені чергові досліди і вони показали, що у ’непрацюючої’ домогосподарки з дитиною до 5 років, в кінці дня рівень кортизолу(гормон стресу) вищий приблизно на 80-89%, ніж у будь-де працюючих чоловіків. Що ж?
Просто красавица• 14 июня 2024
Ответ дляЛетчица
Что-то у вас прям через букву что мужики твари. А как он должен узнать что жене болтно/не нравится/неприятно и тд,если она молчит??
Я_не_аноним_100%• 14 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
А он спрашивал как ей приятно сделать? Массаж предложил, куни?
Летчица• 14 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
А де ви прочитали, що автор мовчить? І ви дійсно думаєте, що чоловіки не сканують небажання жінок займатися з ними сексом?
Зоя Жорівна• 14 июня 2024
У меня такая же ситуация как у автора один в один, плюс ко всему ещё и стали раздражать его прикосновения, когда он просто меня гладит. При этом просто лежать в обнимку или целоваться мне приятно.
Кукарикуууууу• 14 июня 2024
Ви пишете, що сексу до заміжжя було багато. То може, вам просто нецікаво вже?))
Зрадорозганячка• 14 июня 2024
Поэтому мужчинам приходится ходить налево.
То у неё голова болит, то вагина сухая, то кортизол. Деньги ей давать обязаны, верным быть обязаны, а секса ей не хочется.
Мужу сожно посоветовать завести любовницу, а вам не обращать на них внимание.
Просто красавица• 14 июня 2024
Ответ дляЛетчица
Я прям уверена что мужчины не сканируют никаких желаний. А прочитала там же где и вы про то, что муж насилует автора
Просто красавица• 14 июня 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Да спрашивал
Летчица• 14 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Ви невисокої думки про інтелект чоловіків, я так розумію.
Просто красавица• 14 июня 2024
Ответ дляЛетчица
Я как раз высокой,поэтому и не вешают ярылков что они насильник сразу бо бабе тяжело рот открыть.
Летчица• 14 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
А, ну тобто їм просто байдуже, що секс з ними небажаний жінкою? Така собі маструбація за допомогою жіночого тіла і ’нічого особистого’. З чого ви взяли, що ’баби рот нє откривают’?
Просто красавица• 14 июня 2024
Ответ дляЛетчица
Не будет нормальный мужчина заниматься сексом с женщиной которая однозначно даст понять что не хочет или ей больно.
Очевидно же из рассказа автора,что она ’терпит’
Летчица• 14 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Ви серйозно так думаєте? Таких ’нормальних’ чоловіків повно. Через одного. І вони не просто трахають тіло, яке їх не хоче, вони вимагають ще і мозок жінки їх хотіти. Це ж яке насилля, коли ти вимагаєш і ображаєшся(так, вони постійно цим маніпулюють) на емоції, на бажання, на нездатність відповідати твоїм вимогам. Це удвічі жахливо і це всюди. Іноді дуже шкода, що пеніс не у жінок, так було б все очевидно і не потребувало пояснень(а часто і виправдань). Ну, не стоїть у мене на тебе! Роби вже з цим щось, любий.
Просто красавица• 14 июня 2024
Ответ дляЛетчица
Мне очень жаль что у вас такой опыт с мужчинами. Мне 40 лет и впринципе партнёров у меня было не мало. Но никогда в жизни никто не делал так,как вы описываете. Возможно потому,что я чётко осознавала свои желания и не играла не в какие игры с мужчинами
Летчица• 14 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Ну, як ви розумієте, я теж не мовчу))) І мені або трапилися такі чоловіки, або свідомо обирала, та для моїх чоловіків завжди потрібна чітка згода на секс, я навіть секс, коли я сплю, не потреплю. Але те що у мене так, взагалі нічого не означає, це скоріше виключення, які підтверджують правила.
Ужгород• 14 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У вас уже прекратились критические дни?
Огірок та Помідорчик• 14 июня 2024
Ответ дляУжгород
У вас уже прекратились критические дни?
Раз на півроку було . О ьанній раз було у січні. Може, вже востаннє