Попразендовна• 14 июня 2024
У вас был "одноразоый" секс?
У вас был разовый секс, без продолжения отношений?
У вас раз было или несколько раз так с разными мужчинами?
Почему решили не продолжать?
Результат:
вже голосів:
31 (41.33%)
Да, было несколкьо раз
19 (25.33%)
Не было
17 (22.67%)
Да, было раз
8 (10.67%)
Было много раз
Попразендовна
• 14 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так он на то и разовый, чтоб его не продолжать :)
Просто если секс хороший, то логично бы и продолжить
сказочное_Бали• 14 июня 2024
Буває, дивишся на мужчину і здається, що вау, а потім настільки нудний секс, що краще б він анекдот розповів.
Попразендовна
• 14 июня 2024
Ответ дляya-7532
Зачем продолжать?
Чтобы ещё раз удовольствие получить
Попразендовна
• 14 июня 2024
Ответ дляya-7532
Не было. Но хотелось с одним. Красивый, 17летний, отношения с ним бы все равно не сложились, а заняться сексом разок была не прочь.
А почему не решились?
жар-птица Нюра• 14 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Та нееее, так интересно как первый раз уже не будет.
Кукарикуууууу• 14 июня 2024
Було разів 5-6... В основному одразу знала що продовження не буде, просто хотілося потрахатися, чисто фізіологія. Потрахалася, встала і пішла. З одним загалом була б не проти спробувати стосунки, але він продовжував зависати на СЗ, то стало не цікаво, не настільки класний коханець, щоб вписуватися в його графік потрахушек с СЗ.
А загалом для мне критерій якщо чоловік навіть в одноразовий секс вкладаєтсья матеріально-морально щоб жінці було комфортно. Я саме про матеріально-побутову сторону - бокал вина, вкусняшку, квіти. Щоб не зводити то лише до фізіологічного статевого акту. В цілому я не проти чистої фізіології, але чомусь чоловіки дуже дивувалися, що я потім одразу йшла додому. Деякі навіть примудрялися казати ’ти мною скористалася’ кумедні такі. Ну да скористалася, а шо з тобою робити - ти мені як вібратор, я своє отримала і пішла, бо ти ж навіть пляшку води пожлобився купити, то чого скиглиш.