Ясамаякрасивая)• 14 июня 2024
18-19 років - доросла людина, чи дитина?
Дівчата, доброго ранку. Як Ви вважаєте – 18-19 років, це вже повноцінно доросла людина, чи все ще дитина? Зрозуміло, юридично 18 років - доросла людина,але в житті все дещо складніше. З особистого досвіду можу сказати, що є люди, які вже в такому віці мислять і діють, як повноцінні дорослі. Але, в основному, можу сказати,що це все ще діти. Особливо, хлопці) Але це особисто моя думка, хотілося б почути й альтернативну.
барабанщица• 14 июня 2024
Моя ще дитина в плані побуту хоч і живе з хлопцем окремо і вже заробляє перші гроші, але росте-старається, їй 18. От хлопець в неї молодець, вчиться- працює і відповідальний дуже, хоч йому лише 19, давно від батьків сепарований
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ребенок глупый и без жизненного опыта, наивный, не способный планировать
Все индивидуально
Морковна• 14 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я в цьому віці влаштувалась головбухом. Сумніваюсь, що на такі посади дітей беруть))
В 18? Головбухом?
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляya-7532
Если уже имеет секс или работает или живет отдельно от родителей, то не ребенок.
Иметь секс может и подросток. Это не делает его взрослым
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляМальдивирую
Так их можно робити и в 14
Если есть месячные и секс
Аленький носочек• 14 июня 2024
Дети. Они не имея жизненного опыта не знают как себя вести во многих ситуациях.
мистерЛяпсус• 14 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
моему 18.5 лет
смотришь со спины.. широкоплечий мужик р.188
лицом повернется - дите, поступки 50/50
мой вывод: огромное дите)))
лицом повернется - дите, поступки 50/50
мой вывод: огромное дите)))
Слеток)
Слава Українi• 14 июня 2024
Наш син в 18 був вже дорослою людиною. Жив сам, сам себе забезпечував.
Мадам Подлинник• 14 июня 2024
Некоторые и до 30ти сидят на родительской шее, не имеют и не хотят иметь опыта. Они тоже дети?))
Коко На Страже• 14 июня 2024
Особисто я в такому віці вже працювала закордоном. Моя донька також часом їздить на практику та заробляє. Але яке було моє здивування, що на моєму підприємстві я не можу вже взяти путівку на дев´ятнадцяти річну дитину на нашу базу відпочинку за містом. Ну, це якась фігня. Тобто молодших я беру з собою відпочивати, а старшим - вибачайте, але вам вже 19 і ви вже не мої діти і не моя родина. То ж так, діти.
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Какого опыта они не имеют? Разве что опыта работы
Мадам Подлинник• 14 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Такого же, как и в 18
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Конечно это взрослый человек, если мама не страдала гиперопекой и не вырастила мамину булочку.
А если его воспитывали не родители?
Мадам Подлинник• 14 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
А если его воспитывали не родители?
А кто, детдом? Те детки как раз очень опытные, к сожалению.
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Такого же, как и в 18
У них может быть и сексуальный опыт, и опыт семейной жизни, и опыт материнства/отцовства
Мадам Подлинник• 14 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так же как и в 18.
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ну вот меня с полутора лет воспитывали бабушка и дедушка
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Так же как и в 18.
У меня в 18 лет ничего этого не было. А к 36 годам есть
Мадам Подлинник• 14 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
И какая разница с родителями? Моего мужа тоже.
Мадам Подлинник• 14 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну это ваши личные сложности.
ЖующаЯКонфету• 14 июня 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Разница в том, что это не родители
Пилосмок працює• 14 июня 2024
Ответ дляМорковна
В 18? Головбухом?
Так. Невелика фірма оптової торгівлі. Персонал чоловік 10. Але для старту було те що треба.