Чи підримуєте дії ТЦК до учасників Гей- параду?
Результат:
вже голосів:
347 (83.41%)
Так, вони такі ж громадяни
46 (11.06%)
Свій варант
23 (5.53%)
Ні, це порушення прав ЛГБТ
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Підкажіть, будь ласка, як вирішити ситуацію: два чоловіки живуть у цивільному шлюбі - іншого у нас не передбачено. Один з них інвалід 1 чи 2 групи. Як другому отримати відстрочку від мобілізації? Чому чоловік, одружений на жінці, таке право має?
Як чоловіку успадкувати майно за чоловіком, з яким прожив 30 років? Елементарно: як свідоцтво про смерть отримати?
А до війни подбати про опікунство не варіант було? Опікунами не лише рідні можуть бути. З успадкуванням взагалі не проблема- заповіт.
Так само і при отриманні свідоцтва про смерть. Там навіть органи опікі мають право.
Ще раз- не маніпулюйте
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Як мало статися те, чого не було заплановано і не повинно статися в принципі?
Проти лгбт розпочато кампанію з їх дискредитації. Вам знайшли нового ’ворога’, щоб відвернути увагу від тарифів на електроенергію , відсутність електрики, мобілізацію, новини з фронта і т.д.
І люди з радістю підхопили команду ’Ату его, Ату!’
Клас! Знов самі знедолені і ображені.
Кругом вороги, всі цькують за орієнтацію…
Та заспокойтесь ви вже. Ще раз напишу. Всім начхати кого і як ви пораєте.
demicandum• 15 июня 2024
Так это же вроде отсутствие дискриминации или как? Я в целом не поддерживаю эту клоунаду радужную
Ответ дляКава з перцем
Ви неуважні, вже був прайд, але трапився скандал з повістками, тому завтра ДРУГА СПРОБА провести ГЕЙ ПАРАД
Божечки, де ж він був то? Ви не підготувалися до теми, явно замовленої.
Ось вам інформація зі сторінки лгбт спільноти України. Від вас чекаю посилання про прайд 15 червня 2024 у Києві :) Бо інтернет про це нічого не знає.
Разом до рівності та перемоги! Марш КиївПрайд 2024 відбудеться 16 червня у Києві. Він потрібен вже зараз задля кращого майбутнього для ЛГБТК+ спільноти і для України.
Марш пройде із вірою у те, що ми, українки та українці, маємо більше спільного ніж відмінного. Він пройде з переконанням, що гомофобія та трансфобія завжди не на часі, особливо під час повномасштабної війни в Україні.
Отже, цьогорічний Марш КиївПрайд виходить із наступним:
1️⃣Разом до перемоги!
ЛГБТК+ спільнота є частиною і відображенням українського суспільства. Вона так само залучена до боротьби України з росією. ЛГБТК+ люди воюють і гинуть на війні, вони волонтерять для військових і донатять на збори. Вони залучають кошти в Україну і надають гуманітарну підтримку цивільному населенню, розвантажуючи державу.
ЛГБТК+ люди разом з усією Україною роблять необхідні кроки для перемоги нашої держави і ми повинні мати право на захист від дискримінації.
Марш КиївПрайд вимагає забезпечити захист від злочинів на ґрунті ненависті, прийнявши законопроєкт 5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації».
2️⃣Разом до рівності!
Наразі ЛГБТК+ люди нерівні перед законом поруч з рештою громадянок та громадян України. У першу чергу, у царині сімейного законодавства. Враховуючи усі виклики повномасштабної війни, було запропоновано законопроєкт 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств», який дозволить, зокрема, ЛГБТК+ військовим мати необхідні гарантії у критичних ситуаціях і наблизить нашу країну до шлюбної рівності.
Марш КиївПрайд вимагає якнайшвидшого прийняття законопроєкту 9103!
3️⃣Разом до рівності та перемоги!
Ми виходимо задля усієї спільноти. Ми робимо Марш, щоб надати нам видимості та заявити про важливість дотримання наших прав. Задля всіх ЛГБТК+ людей, які воюють на фронті, які були вимушені виїхати за кордон, які загинули, які перебувають у полоні чи в окупації, які досі не почуваються безпечно бути собою в Україні, які не готові виходити на Марш.
Щороку марш КиївПрайд був однією з найвидиміших акцій, яка привертала увагу міжнародних організацій, дипломатів, медіа. Цього року ми привертаємо увагу світу до проблем, актуальних для України, а саме: надання зброї та відповідних ресурсів для військової перемоги, міжнародної підтримки для повернення полонених, залучення ресурсів для допомоги цивільному населенню.
Організаторки та організатори Маршу пропрацювали усі можливі виклики, з якими може стикнутися мирна акція. Задля убезпечення заходу від ракетної атаки, марш відбудеться у безпосередній близькості до сертифікованого укриття. Щодо загроз нападу на мирний захід і погроз зробити марш КиївПрайд «не мирним» – на нашу думку, це не може бути перешкодою для проведення заходу. Оскільки врегулювання даних ризиків є завданням поліції та інших органів безпеки, і з нашого досвіду, вони мають відповідні навички і експертизу.
1️⃣Разом до перемоги!
2️⃣Разом до рівності!
3️⃣Разом до рівності та перемоги!
Ответ дляПавлик Равлик
Ну ось у цієї трандівчинки є член, але вона жіночніша, ніж більшість наших ’совєтчиць’. Такою вона стала за допомогою гармонотерапії.
И? Есть пенис -мужик
Кто бы что не говорил
Или вы хотите что бы такая девочка ходила в общую душевую с вашей дочкой девочкой ? Против
Хочешь быть женщиной и пользоваться теми привелегиями что женщина (конкурс красоты для женщин , соревнования , отсутствие мобилизации) руби концы
Кто бы что не говорил
demicandum• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Есть член значит мальчик. Все.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще раз- не маніпулюйте
А під час війни люди інвалідами не стали? Опікунами за наявності родичів призначать ’сторонню людину’? Та ви фантазер. Всі роблять заповіт за життя? Ви особисто зробили? А ваш чоловік? А, ви ж у шлюбі, тому вам не зрозуміти проблем цих людей. І заповіти у суді оскаржуються на раз, до речі. Спробуйте отримати свідоцтво про смерть чужої людини, щоб не писати небилиці тут. Вас пошлють у РАЦС далеко й надовго. І видадуть свідоцтво лише родичам. Які і будуть ховати покійного як самі того зажадають, а не як того хоче половина покійного.
Ответ дляКава з перцем
Вот дело даже не в повестках. Группа откровенных врагов Украины, которая демонстративно провозглашает лозунги про СМЕРТЬ НАЦИИ в Киеве свободно проводит парады во время полномасштабной войны.
СБУ, ДБР ничего НЕ ВИДИТ. Как понимать?
Как по мне они специально провоцируют , если их начать сажать они начнут орать про ущемление их как меньшинства
Тот редкий случай когда поддерживаю вручение повесток , отношение как ко всеми хотели ? Получите
Ответ дляnatlem
Прайд від англійського ’pride’ - гордість. Люди не соромляться своєї орієнтації, а відкрито заявляють.
Але у нас це слово використовується по іншому. Та й взагалі здебільшого так називають ’спільноту’ левів, а там один самець на декілько ’жінок’. Тобто сприймається у нашому суспільстві як гарем.
Ответ дляМиззери
А хто вам сказав, що лгбт не служать? Служать так само як і всі.
А повістки по дорозі на роботу ви теж підтримуєте? А як автобус на трасі зупинять? Чи все ж вибірково: ’лгбт не шкода’, а ось ’чоловікам’ ні-ні.
Ответ дляdemicandum
Есть член значит мальчик. Все.
Они хитрожопые очень , хер оставить хотят но при этом орут что женщина и лезут в женские соревнования и душевые
А им потакают в этом
У женщины не может быть хера и яиц ! Все
Хочешь называй себя оно но ты нифига не женщина с хером между ног
А им потакают в этом
demicandum• 15 июня 2024
Ответ дляКава з перцем
СБУ, ДБР ничего НЕ ВИДИТ. Как понимать?
А еще там куча активистов активные коммуняки, одна бабища собирала подписи против переименования улицы в Харькове в фамилию героя, потому что тот всегда был против ЛГБТ. Это враги Украины и то, что нам пытаются навязать, пока нормальные люди воюют
Ответ дляnatlem
Я знаю отлично что служат , я нейтральна к меньшинствам но против парадов , они хотели равные права и они их получили
Ответ дляDressCat
Ось подивилась варіанти перекладу ’pride’: ’гординя’, ’самолюбство’. Тобто це пихатість та випячування себе перед іншими.
Якщо українець каже I´m proud to be an Ukrainian він по-вашому займається самолюбством чи гординею? Якщо ви користуєтеся мовою через Гугл транслейтор, то може не варто лізти у дискусію чому той чи інший термін використовується у тій чи іншій ситуації?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Не маніпулюйте.
Хочете рівність- починайте привчати себе до того, що рівність це не тільки прав Но і обов’язки.
Ответ дляnatlem
Я в дискусії про наше суспільство, бо ви ж в Україні намагаєтесь впроваджувати свої права. Тож треба підлаштовуватись під культурну спадщину тієї країни де хочете щоб вас поважали. Запозичення з іншої культурної іноді бувать невдалими. І коли ви щось хочете відстоювати, то треба пам´ятати про доречність. Ось і все. Вся країна не буде міняти свою спадщину заради купки ’прайду’. Може лгбт треба меньше випячуватись і якось асимілюватись у суспільство, а не навпаки?..
Ответ дляDressCat
Ви зараз серйозно? Лгбт ще мають і називатися так, як хочеться вам, а не їм? Толерантність 120 рівень)))
Ви дитину свою теж назвали, як сусіди захотіли? Чи все ж таки Моніка/Домініка/Платон, як захотілося вам/чоловіку замість традиційно українських Секлета/Килина/Спиридон? Чи ваші права все ж більші за права отих ’лгбт’?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
А в чому обов´язки лгбт зараз відмінні? Вони рівні, а ось права ніт.
Тоді до чого весь цей ґвалт? Отримали повістки на загальних підставах. Все, збираємось і ідемо захищати батьківщину.
Щось я не бачила жодного виступу секс меншин щодо незаконності вручення повісток чоловікам. Де виступи від ЛГБТ щодо утиснення прав чоловіків не геїв?
Отже отримайте і розпишіться. Дешеві маніпуляції аже давно не діють на суспільство.
demicandum• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Вы можете делать, что угодно, но не заставляйте общество вас принимать, не нужно заставлять компании вешать радужные тряпки, не нужно выходить с призывов расформировать АЗОВ, не нужно проталкивать это все в массы. Большинству людей все равно кто с кем спит, но люди не любят когда им пропихивают идея. Я люблю Гитлера , но у меня хватает мозгов не бегать со свастикой, потому что понимаю что не все это будет приятно. И не кричу что мои права нарушают