Кава з перцем• 15 июня 2024

Марш ЛГБТ в Києві, вручення повісток ТЦК учасникам

Чи підримуєте дії ТЦК до учасників Гей- параду?

Результат:
вже голосів: 416
347 (83.41%) Так, вони такі ж громадяни
46 (11.06%) Свій варант
23 (5.53%) Ні, це порушення прав ЛГБТ
мульти1• 15 июня 2024
Категорично проти цього цирку
Jifer• 15 июня 2024
Вони або такі ж громадяни, або за що вони тоді боряться? Як то кажуть, - за що боролись, на те й напоролись. Чим вони кращі від прибиральника, водія швидкої, програміста, керуючуго магазином, повара, які є гетеросексуалами, мають дітей, але воюють? Гинуть...Чи боротьба за рівність перетворюється в щось інше?
Jifer• 15 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Це порушення прав людини незалежносто від того, ЛГБТ чи ні.
Я не підтримую ані ЛГБТ, ані паради. Але законів вони не порушують. На відміну від тцк.
Тобто мобілізація поза законом і правами? Ну то нащо воюємо? Давайте здамося та й по всьому.
Jifer• 15 июня 2024
Ответ дляOdilie
А вдруг, по виду мальчик, а в душе девочка и её, эту девочку, хотят на фронт отправить. Нарушение же...
Девочек на фронте очень много...будет писать на лево ходить.
Снежинка снежная• 15 июня 2024
Teonaa• 15 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Повістка це ж не покарання за порушення…
Видали на загальних підставах, бо видають усім. І нема чого віжжать. Отримав-викинув-зник десь. Іх же не вивезли пес зна куди.

А я не зрозуміла в чому скандал. Якщо ти - лгбт, то ти якось особливий? Чому , власне, не такі у них права-обов.?
Киев_Елена• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
ЛГБТ то не лише геї і лесбійки. Погугліть про гендерну дисфорію
ТЦК будет гуглить что такое гендерная дисфория? тут все просто - есть член, значит мужчина, а раз мужчина то могут мобилизовать…а кем там тот мужчина себя чувствует и как одевается, это все лирика
Seehund• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Ви так легко знецінили почуття і права лгбт. Лише у вас безсонні ночі, лише ваші проблеми важливі. А те, що людина не може взяти шлюб з коханою людиною, не може представляти інтереси співмешканця, бо офіційно ’ніхто’, що і досі у суспільстві презирливо ставлення ’гей’, і на роботі вони орієнтацію не афішують з цих же причин - то все ’дрібниці’.
Звідки стільки злості?
І так, ви не лише поважаєте їх, а бігаєте за ними табунами, намагаючи спокусити крутого ІТка, директора медцентру чи керівника департаменту. А вони ржуть з вас. Тому що ви навіть не здогадується що отой такий омріяний для вас гаманець любить чоловіка :)
Какой лютый бред. Уж не знаете как зацепить нормальных людей, да всем плевать на ваших it и т.д.))
TANYA 0 0 0 0• 15 июня 2024
Ответ дляРуда Сова
Из тцкашников лучше бы бригаду создали и на ноль
Так можна дві , одну лгбт другу тцк
TANYA 0 0 0 0• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Звідки стільки злості?
Так поясніть чому їх не можна мобілізовувати????
Жінка не мобілізують по двом причинам: - більшість фізично слабші за чоловіків
- для відтворення нації жінка грає більшу роль, вона народжує, тобто може бути один чоловік в селі і десять жінок, через рік народиться ще 10 дітей, а буде 10 геїв і через певний час всі вимруть.
А геї буває здоровий крепкий мужлан , но ображають його почуття????
Jifer• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Близько 50 тис представників воює
https://www.unian.ua/war/blizko-50-tisyach-gejiv-i...
Значить сексуальні вподобання не є проблемою.
Popeye the Sailor• 15 июня 2024
Ответ дляJifer
Вы поддерживаете бусификацию?
Давайте подробнее, будьте любезны. Только без вот этих ,,здамося,, пожалуйста
Soufit• 15 июня 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І якщо вони так проти , можна придумати вихід із ситуації, наприклад створити бригаду лгбт.
Русня замертво падатиме, тільки почувши про бригаду🤣
Soufit• 15 июня 2024
Ответ дляfruhling007
Це порушує права будь-якої людини, незалежно від її сексуальної орієнтації.
Чому? Вручення повістки військовозобовязаному - це абсолютно законно.
Яким чином, на вашу думку має відбуватись мобілізація?
E-n-t-o-n-i• 15 июня 2024
Ну они ж борятся за какие то свои права. Что они как все. Маршами вон ежегодно ходят.
Непонятно в чем подобных ущемляют

Ну пусть получают и все обязанности
Модная и Голодная• 15 июня 2024
Ой ржу! Впервые ржу над вручением повесток!
fruhling007• 15 июня 2024
Ответ дляSoufit
На мою думку, мобілізація має відбуватись з урахуванням здібностей і підготовки людей. Як влаштування на роботу. Спеціалістам мають пропонуватись вакансії, які беруть до уваги те, чим займалась людина раніше. Це б додало ясності і довіри. Те, що відбувається зараз- це хаос і протиправні дії. Бусифікації, мобілізації на невизначений термін не місце в демократичній державі, яку ми прагнемо вибудувати.
ksena555• 15 июня 2024
От би той гей парад в повному складі прочистили одне ’місце’ усім без винятку представникам ТЦК...може б тоді хоч трохи збавили обороти, бо знали б, що може бути
Soufit• 15 июня 2024
Ответ дляfruhling007
Як визначити термін, якщо нема визначеного терміну закінчення війни? Це все-таки не звичне працевлаштування. Люди на бойові завдання виходять втричі частіше, ніж повинні, вони не мають часу відновитись після бойового виходу, як повинні йти знову, бо недоукомплектованість. В зв´язку з цим, шанси на виживання дуже знижуються.
До речі, авторемонтнеків, водіїв, медиків частіше всього, набирають за їх спеціальністю.
Соната любви• 16 июня 2024
в этом случае, я полностью поддерживая действия тцк по вручению повесток лгбт.
можно даже прямо с марша всех в бусик и на фронт.

во время войны проводить гей марши, это плевок в лицо всем воинам, находящимся на фронте и принимающим участие в боях.

пока одни, ценой жизни защищают страну, другие гей марши проводят.
позорище.

всех с марша прямо на фронт.
Jifer• 16 июня 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Вы поддерживаете бусификацию?
Що докладно? В країні війна. Або здаємось, або мобілізація. Геїв десь пхали в автобуси? Ні. Виходьте на мітінги проти війни і за прийняття пропозицяї путіна, як проти. Я проти порушень прав людини в будь якій формі і вважаю, що в тцк мають сидіти демобілізовані, а не ті, хто роками паразитував на тілі держави на випадок війни і обіссяася на стільки, що втратив лице, як ото в Одесі. Але бути проти мобілізації взагалі= бути проти війни. Вперед на майдан, я вас не тримаю.