Чи підримуєте дії ТЦК до учасників Гей- параду?
Результат:
вже голосів:
347 (83.41%)
Так, вони такі ж громадяни
46 (11.06%)
Свій варант
23 (5.53%)
Ні, це порушення прав ЛГБТ
Ответ дляКава з перцем
Вот дело даже не в повестках. Группа откровенных врагов Украины, которая демонстративно провозглашает лозунги про СМЕРТЬ НАЦИИ в Киеве свободно проводит парады во время полномасштабной войны.
СБУ, ДБР ничего НЕ ВИДИТ. Как понимать?
СБУ нічого не бачить, бо там нІчого бачить. Комусь дуже нетерпимому хочеться дискримінувати лгбт. Тому і з´являються відео як ваші. Вони клепаються в одній студії з відео про ’бойових голубів’, ’мальчєга в трусіках’, ’бабушку без трусіків’... Розумні люди це розуміють.
Після цієї теми і коментарів виникає закономірне питання: звідки така ненависть до ближнього і таке бажання загризти? Чим вам лгбт не догодили? Вони хочуть про себе заявити - мають право. І не треба оцих дешевих маніпуляцій про ’рекламують іншу орієнтацію’. Вам мінімум двічі на рік (Різдво та Паску) рекламують любов до ближнього, терпимість і вміння прощати. І що? І нічого. Як були нетерпимими до інших, так і залишилися. А тут прям один парад щось змінить у ваших головах.
Ответ дляFilomena
Суть не в лгбт, а в доречності всього цього карнавалу.
Їх тут надто ущемили, що їм потрібна демонстрація рівності?
На фоні всього що відбувається, цей цирк не викликає нічого окрім відторгнення.
У вас є знайомі лгбт? Напевно, ні. Інакше ви точно б знали, що їх права порушуються, а в суспільстві культивується до них ненависть і неприйняття. А вони такі самі члени суспільства як ви чи я.
Павлик Равлик• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
💯Навіть коментарі в цій темі - тому доказ.
Ответ дляkrasotuli4ka
Так організатори то ср..ана мо...льня
Бабки відробляють
Жесть, просто лютая жесть
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляFilomena
Питання не в тому піздіці, який відбувається. А а тому, що піднімається галас на рівному місці. Чим ті, хто чпокається в опу відрізняються від звичайних чоловікові? Чому раптом з’явились крики про порушення прав? Рівність вона така… рівна
Ответ дляnatlem
Тобто ви підримуєте гасло засновниці КиївПрайду- СМЕРТЬ НАЦІ, КВІРТ ВОРОГАМ?
Ответ дляnatlem
Ким культивується?
Може у вас таке оточення?
Хоча дійсно, після безсонних ночей від атак росіян, всі зараз відвернуться від дійсно важливих проблем, і всплакнуть дивлячись на карнавал веселих егоїстів, яким головне себе показати.
Ну все, тепер точно всі почнуть їх поважати)
Може у вас таке оточення?
Ответ дляnatlem
А ви вірите в бойових голубів чи комарів?
Це факт, те, що засновниця ПІДТРИМУЄ ОРКІВ, та САМА ЦЕ ЗАВЛЯЛА
Павлик Равлик• 15 июня 2024
Ответ дляКава з перцем
А ви лише таких помічаєте?
Новини України та світу — Суспільне | Новини
НАЖИВО
Суспільне Новини YouTube
Суспільне Новини | Перший
Несеться
Ремовська інтервʼю
ЛГБТК+ЗАКОНВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУВІЙНАПРАВА ЛЮДИНИІСТОРІЇЛЮДИПОЛІТИКАЖИТТЯПОДІЇ
Коли поранений дізнався, що медик — гей, він не скаже: ’Зупиніть евакуацію’. ЛГБТ-військові про реєстровані партнерства УТОЧНЕНО
Author avatar
Ліля Гончарук
26 червня 2023, 16:07
Від 2 до 7 відсотків українських військових, що захищають Україну від агресії РФ, можуть бути представниками ЛГБТК+спільноти, зазначають в громадській організації Українські ЛГБТ+ військові за рівні права’. Точну цифру визначити наразі неможливо, оскільки багато ЛГБТ+ людей в Україні є закритими через дискримінацію і страх втратити карʼєру. Навіть у арміях розвинених нині країн, таких як США, гомофобію в збройних силах почали долати на законодавчому та просвітньому рівнях лише починаючи з 2015 року, зазначають в ГО. І по сьогодні не кожен гей чи лесбійка на службі поспішають вказувати навіть в анонімних анкетуваннях свою орієнтацію.
В Україні не реєструють партнерства та одностатеві шлюби, тож партнери та партнерки таких військових, за законом не є їхніми родичами, а отже не можуть офіційно отримувати інформацію, наприклад, про полон партнера, про те, що він зник безвісти, не можуть мати право на офіційне впізнання тіла, або успадковувати майно. У Верховній раді зареєстрували законопроєкт №9103
НАЖИВО
Суспільне Новини YouTube
Суспільне Новини | Перший
Несеться
Ремовська інтервʼю
Author avatar
Ліля Гончарук
26 червня 2023, 16:07
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Чесно? Більшості абсолютно начхати на те, хто, кого, в яку дирку і в якій позі. От повірте. Особливо сьогодні, коли до мільйона проблем кожної людини додалась проблема фізичного виживання.
Но вижчати про порушення прав , при цьому постійно вимагаючи їх рівності це маразм.
Ви або визнавайте, що відверта демонстрація сексуальних нахилів і походи накшталт прайду - це гола і неприкрита пропаганда. Або заткніться і виконуйте закон на рівні з усіма. Ніяка сексуальна орієнтація не є приводом для відтермінування чи позбавлення від мобілізації.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Супер. І що сьогодні відбулось не так? Жінкам повістки вручили? Чи як?
Ответ дляFilomena
Ким культивується?
Може у вас таке оточення?
Ви так легко знецінили почуття і права лгбт. Лише у вас безсонні ночі, лише ваші проблеми важливі. А те, що людина не може взяти шлюб з коханою людиною, не може представляти інтереси співмешканця, бо офіційно ’ніхто’, що і досі у суспільстві презирливо ставлення ’гей’, і на роботі вони орієнтацію не афішують з цих же причин - то все ’дрібниці’.
Звідки стільки злості?
І так, ви не лише поважаєте їх, а бігаєте за ними табунами, намагаючи спокусити крутого ІТка, директора медцентру чи керівника департаменту. А вони ржуть з вас. Тому що ви навіть не здогадується що отой такий омріяний для вас гаманець любить чоловіка :)
Звідки стільки злості?
Ответ дляnatlem
Без организаторов ни один лгбт-шник и нос из дома не высунет!
А кто оплачивает организаторов?
Или у вас есть какие-то сборы типа десятины?
Всех радикалов любого толка и окраса оплачивает мацква, это всем давно известный факт
А вы ведетесь...
А кто оплачивает организаторов?
А вы ведетесь...
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Звідки стільки злості?
Ви мені поясніть, що сьогодні відбулось не в контексті омріяної вами рівності? Чи вам рівність необхідна лише в укладанні шлюбу?
Щодо офіційного представництва- не маніпулюйте. Є купа законних методів це вирішити і з меньшими зусиллями. Но вам же не потрібно вирішення.. Правильно? Цікавить виключно привернення уваги до так званих порушень прав?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А що мало відбутися сьогодні?
Який захід заплановано на сьогодні?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляnatlem
Прайд завтра взагалі то)))
Бачите, як важливо ’правильно’ подати інформацію. Ви переконані, що він вже пройшов)
Мені пофіг пройшов чи ні. Ще раз . Що незаконного сталось?
Або поставлю питання по іншому . В контексті вчорашнього виступу огоизка, від чого чи навпаки, до чого привертається увага сьогоднішнім «шкандалем»?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Підкажіть, будь ласка, як вирішити ситуацію: два чоловіки живуть у цивільному шлюбі - іншого у нас не передбачено. Один з них інвалід 1 чи 2 групи. Як другому отримати відстрочку від мобілізації? Чому чоловік, одружений на жінці, таке право має?
Як чоловіку успадкувати майно за чоловіком, з яким прожив 30 років? Елементарно: як свідоцтво про смерть отримати?
Ответ дляТатьяна-В
Раз всех, так всех. Чем сексуальная ориентация мешает воевать?
Нормальные мужчины дома сидят, по парадам не ходят.
А эти такие смелые, шастать по гей-парадам, когда война.
Я против насильной мобилизации, но и против гей-парадов.
А вот против мобилизации с гей-парада в условиях, когда всех гребут, я не против.
Пусть лучше геев, выпячивающих свое гейство, чем нормальных мужчин.
Семицветка• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Ну ось у цієї трандівчинки є член, але вона жіночніша, ніж більшість наших ’совєтчиць’. Такою вона стала за допомогою гармонотерапії.
Бедные родители
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як мало статися те, чого не було заплановано і не повинно статися в принципі?
Проти лгбт розпочато кампанію з їх дискредитації. Вам знайшли нового ’ворога’, щоб відвернути увагу від тарифів на електроенергію , відсутність електрики, мобілізацію, новини з фронта і т.д.
І люди з радістю підхопили команду ’Ату его, Ату!’
Ответ дляnatlem
Прайд завтра взагалі то)))
Ви неуважні, вже був прайд, але трапився скандал з повістками, тому завтра ДРУГА СПРОБА провести ГЕЙ ПАРАД