Кава з перцем• 15 июня 2024

Марш ЛГБТ в Києві, вручення повісток ТЦК учасникам

Чи підримуєте дії ТЦК до учасників Гей- параду?

Результат:
вже голосів: 416
347 (83.41%) Так, вони такі ж громадяни
46 (11.06%) Свій варант
23 (5.53%) Ні, це порушення прав ЛГБТ
Руда Сова• 15 июня 2024
Свой вариант: тцкшники еще те лгбтасы
Руда Сова• 15 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Це порушення прав людини незалежносто від того, ЛГБТ чи ні.
Я не підтримую ані ЛГБТ, ані паради. Але законів вони не порушують. На відміну від тцк.
Самый верный ответ
Руда Сова• 15 июня 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І якщо вони так проти , можна придумати вихід із ситуації, наприклад створити бригаду лгбт.
Из тцкашников лучше бы бригаду создали и на ноль
Татьяна-В• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Справа лише в члені?
Не только, но в первую очередь.
Павлик Равлик• 15 июня 2024
Ответ дляМиззери
А в чем ? К ли у него гормональные сиськи вырастут то думаете его не призовут ? Куча мужиков с сиськами жирными на улицах но женщинами они не стали
Ну ось у цієї трандівчинки є член, але вона жіночніша, ніж більшість наших ’совєтчиць’. Такою вона стала за допомогою гармонотерапії.
ultragringo• 15 июня 2024
Я не поддерживаю. А как геи будут на передовой среди мужиков? Они же как женщины.
Filomena• 15 июня 2024
Кому що.
У когось води не має, у когось грошей на їжу, хтось життя і здоровʼя позбавлений, хтось даху над головою.
А комусь кортить ходити парадами( це я так мʼяко).
Що ж не всим так погано, якщо найбільша проблема- це хто кого має і яким способом.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Так, а що не так? Рівність прав працює в обидва боки. Нібито для цього проводять ці прайди. Для рівності прав незалежно від скексуальних вподобань. Хіба ні?
Татьяна-В• 15 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А кто их ущемляет, пока они не начинают выпячивать свою ориентацию? А так это пропаганда с их стороны.
Nature is a miracle• 15 июня 2024
Я проти порушення законодавства. І не важливо стосовно кого.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 июня 2024
Ответ дляТатьяна-В
Та я погоджуюсь з вами. Но! Прайди проводять, щоб заявити про рівність прав. То в чому тепер проблема? Чи в головах сексменшин рівність обмежується виключно дозволом на одруження?
sky-labs• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
И о чем это говорит?
Как он(а) такой стал(а) если бы гормонотерапии не существовало в наши дни? ;)
Предложение рождает спрос, это как с зубочистками в свое время...
osna• 15 июня 2024
Ответ дляМиззери
Я против гей парадов если честно , в принципе на что они рассчитывали ? Очень надо в военное время проводить ? Тем более военные просили этого не делать , ну вот и получили
Тцкашники возглавили гей парад
sky-labs• 15 июня 2024
Ответ дляNature is a miracle
Маршировать во время войны законно?
Nature is a miracle• 15 июня 2024
Ответ дляsky-labs
Маршировать во время войны законно?
Не думаю, що у них не було дозволу адміністрації міста.
sky-labs• 15 июня 2024
Ответ дляNature is a miracle
Прогнулась администрация? Чтоб перед европейцами не было стыдно
Павлик Равлик• 15 июня 2024
Ответ дляsky-labs
И о чем это говорит?
Вище написала - погугліть про гендерну дисфорію. Гармонотерапія - один з методів її лікування.
автор Кава з перцем • 15 июня 2024
Ответ дляМиззери
Жесть какая (( тогда я поддерживаю повестки двумя руками , охренели совсем
Вот дело даже не в повестках. Группа откровенных врагов Украины, которая демонстративно провозглашает лозунги про СМЕРТЬ НАЦИИ в Киеве свободно проводит парады во время полномасштабной войны.
СБУ, ДБР ничего НЕ ВИДИТ. Как понимать?
sky-labs• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Лечение - это не из мужика делать женщину
Coffee is Love• 15 июня 2024
Ответ дляКава з перцем
про організаторів КиївПрайду
Яке інформативне пояснення
ReNITA• 15 июня 2024
А, то есть на митинги всё-таки выходить можно?) уже не действует запрет во время ВП?
sky-labs• 15 июня 2024
Ответ дляКава з перцем
СБУ, ДБР ничего НЕ ВИДИТ. Как понимать?
Так и понимайте...
Москва знает кого проплачивать
Лгбт-шников трогать низзя, вонь будет на весь мир какая Украина не толерантная
Павлик Равлик• 15 июня 2024
Якби там не було, але паради зараз проводити у нас - таке собі рішення.
Павлик Равлик• 15 июня 2024
Ответ дляsky-labs
А як ви пропонуєте ’лікувати´ таких людей? Вибити дурь з них, відправши на передок?
vikohka• 15 июня 2024
Ответ дляРуда Сова
так в тцк практичeски всe ужe с ноля.
Contento• 15 июня 2024
Поддерживаю. Вот всегда я против ТЦК , а тут прям ЗА двумя руками
Filomena• 15 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Суть не в лгбт, а в доречності всього цього карнавалу.
Їх тут надто ущемили, що їм потрібна демонстрація рівності?
На фоні всього що відбувається, цей цирк не викликає нічого окрім відторгнення.
DressCat• 15 июня 2024
Щось вони непослідовні в своїх вимогах.))) З одного боку за рівні права виступають, а з іншого нє. Вони такі саме громадяни як всі, то чого їм повісткі не мають надавати.

Те що ТЦК творять беззаконня, це вже інше питанння. Але ж це беззаконня стосується ВСІХ громадян.
krasotuli4ka• 15 июня 2024
Так організатори то ср..ана мо...льня
Бабки відробляють
sky-labs• 15 июня 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Нет конечно, при чем тут передок?
Еще больше увеличить чувствительность рецепторов к эстрогену у мужчин, повысить количество этих рецепторов, побольше ароматазы, ну и самого эстрогена не забыть добавить...
Женщин ’лечить’ чуть иначе, примерно как Кукуркину.
И всем будет счастье!
А передки у них у каждого свои...