Я тут Живу• 15 июня 2024
Хто з Чернівців? Підкажіть по автобусам
Дівчата, на якому сайті можна подивитись, які автобуси ходять в Болгарію саме з Чернівців (не транзитні). Звичайні агрегатори видають тільки київські, харківські та інші з відправленням на трасі. А мені треба на автовокзалі, бажано, щоб саме в Чернівцях автобус формувався
Щебетушка• 15 июня 2024
Довідковий телефон автовокзалу Чернівці: 03722 4-16-35, 4-16-30; +380960340734;+380953067203
Зроблено у 80-х• 16 июня 2024
Рейсового автобусу певно немає, якщо вам потрібні фірми-перевізники по узбережжю Болгарії, поділюсь контактами.
Я тут Живу
• 16 июня 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Дякую. Я основні знаю. Просто раніше були автобуси з Чернівців і посадка була на автовокзалі біля Гравітону, а зараз нічого знайти не можу. А всякого роду маршрутки та транзитні я добре знаю.
Зроблено у 80-х• 17 июня 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Посадка і є на автовокзалі, це не маршрутки, і не транзитні. Це чернівецькі перевізники. Як я розумію по тому що ви написали, ви шукаєте рейсовий, який саме продають на автовокзалі, таких в Чернівцях не було ніколи на узбережжя Болгарії.