Пес Патрон• 15 июня 2024

Хто при тонуванні додає синій мікстон?

Хочу потонуватися вдома сама. Фарби на 6 рівні. 6.00, 6.1 та 7.0 буду змішувати. На окисник 1,9. Хочу додати синій мікстон, щоб нейтралізувати червоний та жовтий відтінок. Читала що його треба розраховувати в сантиметрах. Від 10 віднімати 6 тон. Виходить 4 см мікстону. Але також бачила що він дуже сильно фарбує хоча і ненадовго. Може хтось порадити щодо тонування?
Гарантую неперелевки• 15 июня 2024
для нейтралізації червоного потрібен зелений,для нейтралізації жовтого - фіолетовий. Синім нейтралізують оранжевий

13чудоСВЕТА• 15 июня 2024
4 сантиметри це дуууууууже дофіга
Ушла и Пришла• 15 июня 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
4 сантиметри це дуууууууже дофіга
Та не скажіть, я тонувала на 9 рівень 4 см фіолетового, було як раз те, що треба. Вимився правда за два тижні