Переважно Голосіївський, Шевченківський, Солом´янський цікавлять. Є право на відтермінування (аспірантура), є проблеми щоб його реалізувати (якась там програма не працює). Втім, оновити дані треба.
Може є якісь думки в когось? Хтось ходив?
Аноним Первый• 15 июня 2024
По вашому питанню не скажу. Але про « програма не працює « , дуже схоже як у дп документ за кордоном. Всім чоловікам кажуть , що не працює програма і тому паспорти не видають, а от для жінок , ця ж програма працює. Одним словом, прослідковується схожий сценарій.
Ответ дляАноним Первый
Ну там така програма, її хтось там переробив із програми для шкіл на колінці, ну то вийшло як вийшло, інакше ж не розпилиш. Ну і звіти ще не працють. А там треба якусь довідку, щоб із нею йти відмічатись. Тільки її ще не зробили. Тому здається кращим варіант оновити дані в ЦНАП. Дівчата, апніть тему, ну дуже треба щоб знаючи люди дали пораду...
Цнап не даёт все ’оновления’, у меня отцу по работе нужно было, то нужна именно наклейка в военном (как на фото, специально сфоткала, потому что все о ней слышали, но никто не видел).
Без справки я бы туда не совалась.
И ’тимчасове посвідчення’ = военный билет. У них типа корочек нет.
Без справки я бы туда не совалась.
Ответ дляneortoju
Без справки я бы туда не совалась.
А куди соватись, у ТЦК?(
Не зовсім зрозуміла Вашу відповідь
Ответ дляneortoju
Без справки я бы туда не совалась.
Вихватують, Т9, вибачте(((
Ответ дляLemonZest
Ну так підеш одразу на медкомісію, ні? Якщо в ТЦК.
Нет, если право на отсрочку, то сначала должны дать бумажку о отсрочке, а потом только на влк послать (это сейчас по новому закону). Но они не посылают. У меня отец получил отсрочку, но его не послали на влк. До этого посылали (у него отсрочка с 24.02), но он не ходил, постоянно ’завтраками кормил’. А сейчас не посылали.
Ответ дляneortoju
Який ТЦК, якщо Київ, і скільки років батьку?
Ответ дляLemonZest
А хто може видати тимчасове посвідчення ?
Тобто ціль - отримати таку наліпку.
Ну ОК. А чим ЦНАП гірший за ТЦК? Не можу зрозуміти
Тобто ціль - отримати таку наліпку.
Тимчасове и военник - это одно и тоже (у них нету корочек). Выдаёт тцк. У вашего мужа есть хоть какой-то из вариантов военного?
СчастливАЯ• 17 июня 2024
Ответ дляneortoju
Нет, цнап даст только выписку с q-кодом, который к наклейке не имеет никакого отношения (у меня подружка работает в цнапе).
А не подскажите? Если мужчина ВПО зарегистрирован в другом городе, он может в Цнапе в Киеве обновить данные или нужно ехать в тот город или становитьсЯ на учет здесь?