В рот не ложи• 16 июня 2024
Дивиться уважно
На курсі нещодавно з´явився новий хлопчик. Досить комунікабельний та балакучий. Але по відношенню до мене постійно шукає розмов, в ході яких дуже детально дивиться на мене, стояли в актовім залі, де він підійшов близько до мене та щось говорив, хлопці вже казали йому, скільки можна чекати його. Я можу подобатись йому?
В рот не ложи
• 16 июня 2024
Ответ длязаварний look
Вы преподаватель, а он студент? Оставьте мальчика)
Я студентка)
Перевівся хлопчик з іншого вузу.
60 метрів сметани• 16 июня 2024
он пытается запомнить вашу внешность, потому что скоро вы разойдетесь по разным жизням и больше не увидитесь :)
В рот не ложи
• 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Та нам ще два роки))
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Та нам ще два роки))
Ну вот у него есть два года чтоб запомнить
Стрибну в гречку• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Та нам ще два роки))
Він до вас що говорить?
Просто звязда• 16 июня 2024
Интересно, эти дебильные темы про ,,онпосмотрелподошелпогладил, что значит,, один человек штампует или несколько?
В рот не ложи
• 16 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Він до вас що говорить?
Постійно говорить, але я зустрічаюсь з однокурсником
Жена_КотораяСтена• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Так это уже мужчина, ну еще с трудом можно парнем назвать. Но никак не хлопчик. Хлопчики в садике или младшей-средней школе.
Фиона Шрековна• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
То маєте розрізняти вже, коли подобаєтесь і у якому статусі
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
якщо подобається, обійміть його при зустрічі прощанні/сходіть з ним на якійсь двіж, може прояве ініціативу
В рот не ложи
• 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Він мені руки тисне при зустрічі
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Він мені руки тисне при зустрічі
то ви у френдзоні
Удачная• 16 июня 2024
Це нагадує - він тільки на неї подивився, а вона вже фату приміряла
Якщо дівчинка подобається хлопчику, то він не буде дивитись, зітхати, страждати, він буде діяти - запросить на прогулянку і т.д.
Тому дивіться на вчинки, а не на балачки
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляУдачная
В рот не ложи
• 16 июня 2024
Ответ дляУдачная
У мене хлопець є, може тому не діє
Удачная• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
У мене хлопець є, може тому не діє
Ой авторе, я з вас не можу 😀
Зрозумійте, якщо жінка подобається, то наявність в неї хлопця чи навіть статус ’заміжня’ не зупинять.
В рот не ложи
• 16 июня 2024
Ответ дляУдачная
Ой авторе, я з вас не можу 😀
Хіба ні??
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
У мене хлопець є, може тому не діє
скажіть йому на вушко що з хлопцем не спите бо не хочете його, чекаєте любов