40ка• 16 июня 2024

"Карпатська джерельна" і гастрит

Я часто беру "Поляна Квасова" або "Свалява", як потрібна швидка допомога. Або "Поляна Купель".
Побачила в інтернеті склад "Джерельної" але там нічого про покази.
Бо вода може кислотність знизити, а може підняти.
Хто знає, той знає.
Тут багато кальцію, тому має бути на краще...
У вас є відгуки як оця водичка впливає на гастрит?
Дякую
Результат:
вже голосів: 10
5 (50%) Нейтрально
4 (40%) Не пила
1 (10%) Гірше
0 (0%) Допомагає
0632790017• 16 июня 2024
Смотрела видео, где делали хим. анализ єтой воды. Не покупаю ее
автор 40ка • 16 июня 2024
Ответ для0632790017
Що там?
0632790017• 16 июня 2024
Ответ для40ка
Що там?
честно, я подробностей не помню, но показатели были не ахти(
А Лужанська вам как? мне нравится
Odetta Furs• 16 июня 2024
было время - несколько лет - я без поляны жить не могла - как наркошка - везде ее с собой блоками возила! потом как отрезало и только вода без вкуса и газа - карпаться джерельна именно такая - никакая
Millie• 16 июня 2024
Вам просто пити періодично чи лікуватись за схемою? Вона ж не лікувальна
Поляна квасова з геть іншим складом, як їх порівнювати, +вона лікувально-столова
автор 40ка • 16 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
Видно, ваш гастрит того вимагав
А потім водичка проблему вирішила і все
автор 40ка • 16 июня 2024
Ответ дляMillie
Як заболить, знудить, то швидко газ випустити і трішки підігріти і все чудово
Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ для40ка
Видно, ваш гастрит того вимагав
А потім водичка проблему вирішила і все
Да и не было у меня проблем, просто хотела только этой воды! Потом уже и без газа- выпускала с баклажки! Организм и Вода - это так - купите или закажите в мартекете разной бут 10-12 - и пробуйте- какая зайдет - ту и пейте потом
автор 40ка • 16 июня 2024
Ответ для0632790017
А Лужанська вам как? мне нравится
Звичайно вода з содою, болить шлунок опісля
Не моє
Millie• 16 июня 2024
Ответ для40ка
Карпатську джерельну? Тоді будь-яку так можна..там в складі мінімум солей, то питна вода
Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ дляMillie
та нет - поляну или лужанську - Карпатську джерельну - то на борщ и чай
автор 40ка • 16 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
Ага, оце якби ви тоді ще й гастроскопію зробили і там норма, то
Я з вами згідна, що треба просто купити і спробувати, чи зніматиме якісь симптоми
Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ для40ка
я всегда много пила воды - просто хотела пить именно эту
Millie• 16 июня 2024
Ответ дляOdetta Furs
Автор вирішила, що то теж якось лікує
nataeva2010• 23 июня 2024
Карпатська джерельна - звичайна вода очищена. до гастриту ніякого відношення немає. Східницька содова 2с вам потрібна
автор 40ка • 23 июня 2024
Ответ дляnataeva2010
Шкода, але я це підозрювала.
Подивилася Східницьку содову, на жаль, у нас не завозять, я навіть у таблетках юа глянула.
Дякую, що знайшли час написати і порадити