Всміхайлик• 16 июня 2024
Скільки тисяч гривнів лишати сиділці на їду в місяць?
Сиділка живе з мамою . Мама лежача , їсть 3 ложки в день . Після інсульту не може багато істи , важить 40 кг ., кашки , банан . Сиділка варить і мамі і собі . Яку суму ії запропонувати ? Тільки на їду . Памперси , пеленаи ,порошки- то я буду купляти
Всміхайлик
• 16 июня 2024
Ответ дляОбижулька
Мінімум 50 євро в тиждень на двох, так в Німеччині, в Україні наче схожі ціни на подукти
Думаю , що в Україні дешевші продукти . Минуло тижня була в Польші і Греціі , то ціни там на порядок вищі
Обижулька• 16 июня 2024
Ответ дляВсміхайлик
Хто ж тоді каже, що в нас так само по цінам на продукти. Я розумію, що в нас дешевше. От і орієнтуйтеся по різниці цін
Девальвация• 16 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
На такие деньги даже до войны можно было прям выбирать из желающих.
А сейчас и подавно
Какие такие? За 5 тыс? Не смешите. Ведь из 15ти десятка уйдёт на питание на двоих.
Девальвация• 16 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Кому повезло, сиделке что очень мало платят?
Куме, что нашла такую сиделку
Горня капучіно• 16 июня 2024
Ответ дляДевальвация
Питание оплачивается отдельно. Вы не умеете читать
Девальвация• 16 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Это вы не умеете читать. Я отвечала не автору, а пункт 6, где человек писал что кума платит 15тыс за все вместе с питанием