Свій варік• 16 июня 2024

Подарунок татові на 75 років

Щось корисне . Ну немає фантазії.
Масаж, хамам і інше- ні, він живе в селі…
забиякина• 16 июня 2024
Може бразильський гамак? Як гойдалка, тільки у вигляді крісла.

автор Свій варік • 16 июня 2024
Ответ длязабиякина
А ціна?
автор Свій варік • 16 июня 2024
Ответ длязабиякина
Ой, не з його спиною))
забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляСвій варік
А ціна?
Різні.
забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Ой, не з його спиною))
Може щось з інструментів? Ручний пилосос? Не знаю навіть. Також татку шукаю якийсь подарунок і не можу придумати що. Але на крайній випадок куплю зарядну станцію.
Кіна не буде• 16 июня 2024
В такому віці головне увага. А подарунки то вже таке.
автор Свій варік • 16 июня 2024
Ответ длязабиякина
Пилосос такий мамі подарували)
До інструментів точно байдужий, він в мене бухгалтер, крім калькулятора нічого важчого в руках не тримав)))

забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Пилосос такий мамі подарували)
А може очисник/зволожувач повітря?
автор Свій варік • 16 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
Та це стараємося забезпечувати.. але ж треба щось і подарувати
автор Свій варік • 16 июня 2024
Ответ длязабиякина
А може очисник/зволожувач повітря?
Я сьогодні тут запитувала про мобільний кондиціонер, відговорили. В мене така була ідея.
забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляСвій варік
За кондиціонер не підкажу. Я мамі дарувала очисник. Вона дуже задоволена, адже сусіди часто палять траву, чи сміття, все затягує в хату 😡
То мама й на кухню часто переносить, якщо щось сильно ароматне смажить, а витяжка повільно витягує. Класна штука. А якщо алергіки то взагалі дуже полегшує перебіг.
Також активно використовують при захворюваннях дихальних шляхів.
Кіна не буде• 16 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Мій батько цінує суто практичні речі. Цього року йому 74.Дарували катушку на спінінг, Бо він таку б не купив, жаліє гроші.
Медіаприставку гарної якості. Це йому найбільш сподобалося,але потрібен потужний інтернет. В нього він є.
Машинку для стрижки Philips.
Магнітолу в авто.
Годинник на руку.
Це що згадала за останні роки.
забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
Воно то так, але хочеться й щось подарувати практичне і те, що б собі не придбали б, навіть маючи змогу.
Кіна не буде• 16 июня 2024
Ответ длязабиякина
Головне не переборщити. Бо свекруха наприклад жаліє подарунки, не користується. Ось аерогріль компактний мабуть не вимикає. Все інше лежить. Важко вгадати.
забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
Є таке))))
автор Свій варік • 16 июня 2024
Дівчата, він в мене з «двома лівими руками»)))
От просто людина інтелектуальної праці. Мама від цього страждає вже 50+ років. Але тепер аби були здорові і ще мене радували
забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляСвій варік
О! Може масажем для ніг? Також ціни різні, але у моїх самий простенький і вони активно користаються. Дуже задоволені
автор Свій варік • 16 июня 2024
Ответ длязабиякина
На минулу днюху подарували йому, за 6000, дуже задоволений)
автор Свій варік • 16 июня 2024
Ответ длязабиякина
Може, для тіла. Гуглю

забиякина• 16 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Скажіть класна штука. Може комусь буде в нагоді рекомендація
автор Свій варік • 18 июня 2024
Ответ длязабиякина
Дуже класна, рекомендую