мимАпроходила• 16 июня 2024
Нормальна білкова вечеря чи щось додати?
мимАпроходила
• 16 июня 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Можна їсти. Вам тут зараз порадять... Якщо бажаєте самі розібратися, що нічого поганого в яйцях немає, то можете почитати в Інстаграмі @weston_price_
Я багато цікавого звідти взяла і не боюсь яєць. Я би лише обмежила кількістю олії, але теж люблю майонез і не знаю, як його зробити без олії
Бачила рецепт майонез з молока. Але не робила ще
А я с Рио-де-Житомира!• 16 июня 2024
Ответ дляПишу з калідору
650 в шматочку Чотири зустрічі, та ну нафіг🤪
Так в тих яйцях з майонезом не менше калорій. І автору нормально.